Deus Irae

Deus Irae - Philip K. Dick | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Philip K. Dick
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deus Irae.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deus Irae ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Philip K. Dick. Číst Deus Irae Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po třetí světové válce vznikne kolem arcilotra Carltona Lufteufela náboženská sekta, která svého vůdce nechá prohlásit bohem a dá mu i nové jméno: Deus Irae.Málokdo tohoto temného titána kdy spatřil, ale jeden člověk potom zatouží: je to Tibor McMasters, malíř z malého města v americkém Utahu, který se narodil bez rukou i nohou a provozuje své umění díky robotickým končetinám. Mc-Masters si užívá své proslulosti, ale pak přijde zakázka od nové sektocírkve, aby vymaloval Lufteufelův portrét. Malíř se rozhodne stanout novému bohu tváří v tvář, protože jedině tak ho bude moci zvěčnit pro příští generace.Knihu napsal Philip K. Dick společně s Rogerem Zelaznym.


...e is a post-apocalyptic science fiction novel by American authors Philip K ... Deus Irae (Book, 1976) [WorldCat.org] ... . Dick and Roger Zelazny.It was published in 1976. Deus irae, meaning God of Wrath in Latin, is a play on Dies Irae, meaning Day of Wrath or Judgment Day.This novel is based on Dick's short story "The Great C."Dick began the book but realized he did not know enough about Christianity to finish it. Dies irae (Ecclesiastical Latin: [ˈdi.es ˈi.re]; "the Day of Wrath") is a Latin sequence attributed to either ... Dies irae ~Amantes amentes~ - Original Soundtrack on Steam ... .es ˈi.re]; "the Day of Wrath") is a Latin sequence attributed to either Thomas of Celano of the Franciscans (1200 - c. 1265) or to Latino Malabranca Orsini (d. 1294), lector at the Dominican studium at Santa Sabina, the forerunner of the Pontifical University of Saint Thomas Aquinas, Angelicum in Rome. The sequence dates from at least the thirteenth ... Deus Irae is extremely short at ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY