Dolores Claiborneová

Dolores Claiborneová - Stephen King | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen King
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dolores Claiborneová.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dolores Claiborneová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen King. Číst Dolores Claiborneová Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dolores Claiborneová žije na vesnici na malém ostrově Little Tall a těžce si vydělává na živobytí jako hospodyně u bohaté Very Donovanové, která tam každoročně jezdí na letní sezónu do svého domu. Přizpůsobivá Dolores si zvyká i na Veřinu panovačnost a obě ženy spolu časem začnou poměrně dobře vycházet. Když stará a nemocná Vera po letech zemře a odkáže veškerý majetek Dolores, vesničané si myslí, že ji Dolores zabila. Ta v poutavé zpovědi na policii vraždu Very odmítá, ale při výslechu vyjdou najevo jiné temné okolnosti z pohnutého života hlavní hrdinky. Neuvěřitelně poutavý Kingův román, psaný jako monolog životem pronásledované ženy, se tak trochu vymyká ostatní Kingově tvorbě. Obvyklé tajemno tu zastupuje pouze zatmění Slunce, které sehrálo v příběhu významnou roli.


...ed by Taylor Hackford. With Kathy Bates, Jennifer Jason Leigh, Christopher Plummer, Judy Parfitt ... Dolores Claiborne [DVD] [1995] - Best Buy ... . A big-city reporter travels to the small town where her mother has been arrested for the murder of an elderly woman that she works for as a maid. Dolores Claiborne is a 1995 American psychological thriller drama film directed by Taylor Hackford and starring Kathy Bates, Jennifer Jason Leigh, and David Strathairn.It is based on the 1992 novel of the same name by Stephen King.The plot focuses on the strained ... Dolores Claiborne (1995) Official Trailer - Kathy Bates ... ... .It is based on the 1992 novel of the same name by Stephen King.The plot focuses on the strained relationship between a mother and her daughter, largely told through flashbacks, after her daughter arrives to her remote hometown ... Dolores Claiborne (Kathy Bates) has spent nearly a quarter of a century looking after a mean-spirited woman named Vera Donovan (Judy Parfitt) on a small island off the coast of Maine; when Vera is ... Dolores Claiborne war schon einmal im Visier ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY