Modrý slon

Modrý slon - Vlastina Svátková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vlastina Svátková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Modrý slon.pdf


Chcete si knihu přečíst?Modrý slon ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlastina Svátková. Číst Modrý slon Online je nyní tak snadné!





POPIS


Populární herečka a modelka známá z filmů i televizních seriálů reflektuje v knize intimní otázky svého života a lidí ve svém okolí. Dívá se na svět z pozice citlivé ženy, která v životě vyzkoušela bezpočet zaměstnání, prožívá vzestup své umělecké kariéry, ale má zkušenosti i s týráním, nehezkými stránkami života, bojem s anorexií… Inteligentní a vnímavá žena popisuje čtivou formou, nepostrádající odstup a nadhled, situace, s nimiž se může setkat - a možná i setkala - leckterá čtenářka, a její příběh jako celek podává i odpověď na to, kde a jak hledat ve složitých situacích východiska.


...kniha je speciálně koncipovaná dětská knížka ... Modrý slon - Příspěvky | Facebook ... . V centru dění se ocitá sám čtenář. To on se stává hlavním hrdinou příběhu. Zúčastníte se v letošním roce celostátní sloutěže o Cenu Modrý slon 2014 ? Ano . 98% (200) Ne . 2% (4) Všechny ankety a kvízy. Navigace. Prohlášení o použití cookies a možnosti zamezení použití ... Príbeh osobnej knihy je upravený tak, že sa hlavným hrdinom stává samotný detský čitateľ. Dieťa v osobnej knihe nájde: svoje meno všade, ... Speciality asijské kuchyně | U modrého slona ... . Dieťa v osobnej knihe nájde: svoje meno všade, kde sa objavuje hlavná postava príbehu Personalizované rozprávkové knižky, audiorozprávky a pesničky, ktorých hrdinom je vaše dieťa. Originálny bo...



SOUVISEJÍCÍ KNIHY