Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti: Omnibus

Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti: Omnibus - John Sandford | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Sandford
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti: Omnibus.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti: Omnibus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Sandford. Číst Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti: Omnibus Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lucas Davenport musí dodržovat pravidla jako málokdo druhý. Je členem oddělení vražd minneapoliského policejního sboru. Jenže vraždění bez motivu, beze stopy po pachateli, bez důkazů, přibývá. Lucas Davenport dochází stále blíž k přesvědčení, že když protivník nedodržuje pravidla vražedné hry, jediný způsob, jak jej dostat, je začít porušovat svá vlastní, vnést do řádu hry chaos. PRAVIDLA OBĚTI Mnohonásobný vrah žen z Minneapolisu je šílený a netají se tím ani metodami, kterými se při svém řádění řídí. U obětí zanechává lístečky s pravidly, která dodržuje, aby nebyl dopaden. Detektiv Lucas Davenport dojde k přesvědčení, že jediný způsob, jak vraha dostat, je začít porušovat svá vlastní pravidla. Přesto však se zdá, že obětí bude ještě dost… OBĚŤ VE STÍNU V rajonu detektiva Lucasa Davenporta se začíná série neobvykle brutálních vražd, která postupem času vzbudí obavy celého národa. Partnerkou a přítelkyní v pátrání mu je mladá newyorská policistka Lily Rothenburgová, s jejíž pomocí se Davenport snaží rozkrýt temné stíny a záhady americké indiánské komunity. Vražd každým dnem přibývá a policisté nemají v rukou téměř žádnou stopu. Jaký je motiv těch krvavých zločinů? OČI OBĚTI Detektiv Lucas Davenport dostane úkol vyšetřit sadistickou vraždu ženy lékaře, která otřásla celým Minneapolisem. Davenport se stále ještě vzpamatovává po vyšetřování dvou extrémně brutálních případů a není si jistý, jestli případ zvládne – zvlášť když spatří, co vrah provedl oběti s očima. Pak dojde k další vraždě se stejným děsivým zohavením. Davenport je krok za krokem vtahován do sítí neobyčejně inteligentního, prohnaného muže – obratného manipulátora fascinovaného mystériem smrti.


...ravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti ... Kniha: Tajuplná oběť - Sandford | Antikvariát Knihobot ... ... Přečetla jsem přesně tento omnibus - tedy všechny tři knihy. Hodnotím celkově všechny tři dohromady, ale hvězdičky bych dala takto: Pravidla oběti 3, Oběti ve stínu 3,5 a Oči oběti 4. Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti John Sandford. Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti. John Sandford. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.1 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů ... Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti bazar | Databáze knih ... . 4.1 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Lucas Davenport musí dodržovat pravidla jako málokdo druhý. ... - informace k inzerátu... Pravidla oběti, Oběť ve stínu, Oči oběti Autor: Sandford, John ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY