Sametový příběh rakovnické revoluce

Sametový příběh rakovnické revoluce - Sláva Pilík | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Sláva Pilík
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sametový příběh rakovnické revoluce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sametový příběh rakovnické revoluce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sláva Pilík. Číst Sametový příběh rakovnické revoluce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh o nádherné době před dvaceti lety, strachu i nadějích lidí, kteří se zbavovali nenáviděné totality, jež jim vládla, napsal novinář Sláva Pilík, jenž tehdy stál ve středu revolučních událostí.Popis událostí a lidské příběhy, které se staly od listopadu 1989 v Rakovníku, jsou doplněny obsáhlou přílohou s fotografiemi Vlastimila Beneše a Jan Šmidrkala, fotokopiemi originálních dobových dokumentů a také autentickými kreslenými vtipy, které tehdy vytvořil Milan Kounovský.


... příběh rakovnické revoluce Autor: Pilík, Sláva Nakladatel: Gelton EAN: 9788090430327 ISBN: 978-80-904303-2-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 15 × 21,5 cm Rok vydání: 2009 (1 ... Milan Kounovský | Get Textbooks | New Textbooks | Used ... ... . vydání) Sametová revoluce v Rakovníku. Sametová revoluce v Rakovníku. Zdroj: archiv Slávy Pilíka (kniha Sametový příběh Rakovnické revoluce) Sametová revoluce (jinak také něžná revoluce) je označení období politických změn v Československu mezi 17. listopadem a 29. prosincem roku 1989, které vedly k pádu komunistického režimu a přeměně politického zřízení na pluralitní demokracii; v oblasti hospodářství plánované ekonomiky na tržní. ... Knihy a časopisy :: Sběratelská prodejna Pasáž ... . listopadem a 29. prosincem roku 1989, které vedly k pádu komunistického režimu a přeměně politického zřízení na pluralitní demokracii; v oblasti hospodářství plánované ekonomiky na tržní.K urychlení změn přispěl rozpad bývalého Východního bloku a ... Rakovník je město ve Středočeském kraj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY