Sloupky o sexu

Sloupky o sexu - Petr Weiss | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Weiss
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sloupky o sexu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sloupky o sexu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Weiss. Číst Sloupky o sexu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Renomovaný sexuolog Petr Weiss v letech 2006–2009 pravidelně přispíval do časopisu Moje psychologie články věnovanými lidské sexualitě, které nyní přinášíme knižně, v doprovodu ilustrací Vladimíra Jiránka. Najdete v nich například odpovědi na otázky, co je v sexu normální, čím se řídí mužská a ženská atraktivita či jak máme rozumět sexuálním fantaziím, ale také výklad různých forem sexuální orientace či deviace. V neposlední řadě se Petr Weiss v knize zabývá běžnými problémy v sexuálním životě partnerů a podává výčet nejčastějších sexuálních poruch.


...o sexu Petr Weiss Nakladatel: Mladá fronta 2010 Sloupky o sexu ... Kniha Sloupky o sexu | Knihy pre každého ... . Sloupky o sexu Pevná s přebalem matná . EAN: 9788020421883. Jiří Weiss. Manufacturer: Mladá fronta. Varianta: Kniha 191 Kč. Toto zboží již není možné objednat. Zboží bohužel nelze dodat, je úplně vyprodáno také u nakladatele. ... Když se mi poprvé dostala knížka Sloupky o sexu od předního českého sexuologa Petra Weisse do ruky, čekala jsem, že bude psaná spíše zábavnou formou. Zprvu mě překvapilo, že téma, které by se dalo tak vtipn ... Sloupky o sexu - Petr Weiss | Databáze knih ... . Zprvu mě překvapilo, že téma, které by se dalo tak vtipně zpracovat, není tak veselé, jak jsem očekávala. Nakonec jsem se ale dočetla spoustu zajímavých věcí. Zboží ze stejné kategorie - Sloupky o sexu - 40 úvah o sexu a vztazích Dýchej za mě - V žáru bezpečí 4 Agentka Eliza se odváž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY