Ze zápisků jedné ženy

Ze zápisků jedné ženy - Jáchym Šerých, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jáchym Šerých,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ze zápisků jedné ženy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ze zápisků jedné ženy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jáchym Šerých,. Číst Ze zápisků jedné ženy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Básnická sbírka - citové a existenciální bilancování ženy, zřejmě na sklonku života. Nevíme o ní mnoho, poznáváme ji však přes její pocity, zamýšlení, zoufalství i víru a naději. Od tklivějších tónů směřuje sbírka k projasnění, zklidnění a láskyplnému smíření. A protože životy a osudy nás všech si jsou více méně podobné, je možné, že tato sbírka přinese nejednomu čtenáři trochu ulehčení, podobně jako je přinesla autorovi.


... ze stejné kategorie - Ze zápisků jedné ženy ... Zeny levně | Mobilmania zboží ... . Totok etudy. Třetí básnická sbírka Davida Růžičky. Kód: 0348789 Autor: Růžička David EAN: 9788087378007 Dostupnost: Poslední kusy. ks. Cena s DPH: Básnická sbírka - citové a existenciální bilancování ženy, zřejmě na sklonku života. Nevíme o ní mnoho, poznáváme ji však přes její pocity, zamýšlení, zoufalství i víru a naději. Od tklivějších... Ze zápisků jedné ženy A ... Jáchym Šerých | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . Od tklivějších... Ze zápisků jedné ženy Autor: Šerých, Jáchym a Tomáš, Josef Nakladatel: Práh EAN: 9788072522910 ISBN: 978-80-7252-291- Popis: 1× kniha, vázaná, 72 stran, česky Rozměry: 12,5 × 18 cm Rok vydání: 2010 Kniha: Ze zápisků jedné ženy - Josef Tomáš; Jáchym Šerých. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 202...SOUVISEJÍCÍ KNIHY