Aztécký kodex

Aztécký kodex - Paul Christopher | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Paul Christopher
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Aztécký kodex.pdf


Chcete si knihu přečíst?Aztécký kodex ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Christopher. Číst Aztécký kodex Online je nyní tak snadné!

POPIS


Při pátrání po španělské galeoně v Karibiku naleznou Finn Ryanová a její partner lord Billy Pilgrim důkaz o ztraceném aztéckém kodexu. V nesmírně cenném svazku, sepsaném v šestnáctém století dobyvatelem obviňovaným z kacířství Hernánem Cortésem, se údajně uvádělo místo, kde se nalézá bájné Zlaté město. Finn a Billy záhy poznají, že se po stopách kodexu nevydali sami.Pátrá po něm také velitel militantní náboženské organizace, který je kvůli němu schopný zabíjet, a vyšinutý miliardář, jehož za kodexem ženou zcela jiné nekalé pohnutky. Finn a Billy, kterým je brzy jasné, jak je hledání kodexu nebezpečné, odhalí ještě větší a výbušnější tajemství. Tajemství, které je zavede z yucatanské džungle do Sonorské pouště, kde jim opět půjde o život – a to hra teprve začíná.


... říše, přesněji však Aztécký trojspolek (nahuatl Ēxcān Tlahtōlōyān) byl státní útvar v předkolumbovské Americe, který se rozkládal na území Mezoameriky, respektive Mexika ... Chammurabi Kodex Kód · Fotografie zdarma na Pixabay ... .Během jeho vlády došlo ke stavbě značného množství měst, ve kterých se do dnešních dnů zachovalo velké množství památek (např. chrámy, pyramidy atd.), skrytých částečně v ... Media in category "Aztec codices" The following 80 files are in this category, out of 80 total. "Calendario" (Calendar) art in the year 1585, from- The Aztec Tonalpohualli Calendar WDL6732 (cropped).png 808 × 764; 991 KB Ve staré Indii měli například k dispozici zařízení, které ... Home [www.kodextackle.com] ... . "Calendario" (Calendar) art in the year 1585, from- The Aztec Tonalpohualli Calendar WDL6732 (cropped).png 808 × 764; 991 KB Ve staré Indii měli například k dispozici zařízení, kterému říkali „Parivesjátra", kmenu Itzů pomá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY