Matky bez matek: Jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme

Matky bez matek: Jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme - Hope Edelmanová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Hope Edelmanová
DIMENZE
3,6 MB
NÁZEV SOUBORU
Matky bez matek: Jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme.pdf


Chcete si knihu přečíst?Matky bez matek: Jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hope Edelmanová. Číst Matky bez matek: Jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Dojímavý, srozumitelný a zasvěcený pohled na celoživotní následky ztráty matky." - San Francisco Chronicle. Hope Edelmanová vychází ze svého vlasntího příběhu a odhaluje specifické úzkosti a přání, které při výchově svých dětí zakoušejí matky, když jim schází pomoc žijící mateřské průvodkyně. Zkoumá volby, které jako rodiče dělají, jejich nečekaná vítězství i strachy, od počátečního rozhodnutí mít dítě, skrze těhotenství, přes porodnici až k rokům, kdy děti vychovávají. Kniha je obohacena o hlasy matek samotných, je naplněna praktickými pohledy a radami zkušených profesionálů, je podložena obdivuhodně rozsáhlým výzkumem a je svěže napsaná. Poskytuje tak matkám bez matek rady a podporu, které chtějí a potřebují. Volné pokračování knihy Dcery bez matek.


...ky bez matek: Jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme Hope Edelmanová Nakladatel: Equilibrium 2010 Popis; Čtenářská kategorie: kniha: Záhlaví: Edelman, Hope: Název: Matky bez matek: Podnázev: jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme *** NÁM SE LÍBÍ *** EXILOVÁ VYDÁNÍ ; STARÉ TISKY (do r ... děti partnerů - Partnerská psychologická poradna - iDNES.cz ... . 1900) BIBLIOFILIE, GRAFIKA, SIGNOVÁNO ... Matky bez matek / Jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme. Autor: Edelmanová, Hope. prodáno. Popis: Kupte nebo prodejte knihu Matky bez matek v online antikvariátu TrhKnih.cz. ... Matky bez matek jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme román pro ženy. Hope Edelman. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Hope Edelmanová ; [překlad Lenka Ryšková] ... Poskytuje tak matkám be ... Kniha: Matky bez matek | Knihy.ABZ.cz ... . Autor: Edelmanová, Hope. prodáno. Popis: Kupte nebo prodejte knihu Matky bez matek v online antikvariátu TrhKnih.cz. ... Matky bez matek jak z nás ztráta matky utváří rodiče, kterými se stáváme román pro ženy. Hope Edelman. Moje hodnocení Zatím nikdo nehodnotil Hope Edelmanová ; [překlad Lenka Ryšková] ... Poskytuje tak matkám bez matek rady a podpor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY