Dr. Máma: Staňte se nejlepším lékařem svých dětí

Dr. Máma: Staňte se nejlepším lékařem svých dětí - Cornelia Nitsch | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Cornelia Nitsch
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dr. Máma: Staňte se nejlepším lékařem svých dětí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dr. Máma: Staňte se nejlepším lékařem svých dětí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cornelia Nitsch. Číst Dr. Máma: Staňte se nejlepším lékařem svých dětí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedna z nejúspěšnějších encyklopedií o domácí léčbě dětí vychází nyní i u nás. Bohatě ilustrované známým německým ilustrátorem Janoschem. Doplněno přebásněnými říkankami a ponaučeními pro děti. Bolesti v krku nebo rozbité koleno: kdykoli se dítě necítí dobře nebo je něco bolí, volá mámu. Instinktivně ví, že nikdo na světě neumí tak dobře utěšovat a pomáhat jako právě maminka. Přesto jsou maminky neustále sužovány pochybnostmi, zda opravdu všechno dělají správně. Když dítě začne kašlat, mají s ním hned běžet k lékaři, nebo raději počkat? Stěžuje-li si dítě na bolesti břicha, mají mu připravit ohřívací láhev, nebo raději ne? Tato kniha o dětských nemocech a bolestech vznikla ve spolupráci s mnoha lékařskými odborníky. Cornelia Nitsch v ní dává odpovědi na mnoho otázek, které si rodiče denně kladou. Poskytuje informace o nejčastějších dětských onemocněních, o základní prevenci a také o osvědčených domácích prostředcích. Po přečtení této knihy by rodiče měli být schopni pečovat o nemocné dítě efektivněji a sebevědoměji.


... se nejlepším lékařem svých dětí.O dětských nemocech trochu jinak Jedna z nejúspěšnějších encyklopedií o domácí léčbě dětí vychází nyní i u nás ... Nepovedená pomsta milence: Omylem upálil svých šest malých ... ... . Bohatě ilustrované známým německým ilustrátorem Janoschem. Doplněno přebásněnými říkankami a ponaučeními pro děti. Dr. Máma: jedna z nejúspěšnějších knih pro domácí léčení děti. Plná barevných ilustrací od známého německého ilustrátora. Kniha, která má léčení udělat pro rodiče i děti příjemnějším. Vše, co můžete... Staňte se nejlepším lékařem svých dětí.O dětských nemocech tro ... Recenze knihy Dr. Máma (Cornelia Nitsch) | Klub knihomolů ... . Kniha, která má léčení udělat pro rodiče i děti příjemnějším. Vše, co můžete... Staňte se nejlepším lékařem svých dětí.O dětských nemocech trochu jinak Jedna z nejúspěšnějších encyklopedií o domácí léčbě dětí vychází nyní i u nás. Bohatě ilustrované známým německým ilustrátorem Janoschem. Doplněno přebásněnými říkankami a ponaučeními pro děti. O dětských nemocech trochu jinak Jedna z nejúspěšnějších encyklopedií o domá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY