Moderní korporace v soudobém kapitalismu

Moderní korporace v soudobém kapitalismu - Václav Klusoň | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Klusoň
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní korporace v soudobém kapitalismu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní korporace v soudobém kapitalismu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Klusoň. Číst Moderní korporace v soudobém kapitalismu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Monografie navazuje na předchozí práce Instituce a odpovědnost (Karolinum 2004) a Úvahy post-transformační (Karolinum 2008). Tématem práce jsou vztahy mezi systémy vlastnických práv a správou podniků (corporate governance). Autor popisuje jednotlivé typy vlastnictví a jejich vliv na řízení, zejména s ohledem na vývoj poslední doby (účetní skandály typu Enron, Parmalat, zákon Sarbannes-Oxley, manažerské odměny a jejich principy atd.). Srovnávány jsou podmínky v hlavních světových ekonomikách (USA, Británie, Německo, Itálie, Francie a částečně i transformující se ekonomiky střední a východní Evropy). Autor patří ke klíčovým osobnostem české školy institucionálního ekonomického myšlení.


...ní korporace v soudobém kapitalismu-16% sleva ... Témata / - Karolinum ... . Kniha: Moderní korporace v soudobém kapitalismu Autor: Václav Kluso ň. Studie se zabývá uplatněním a ochranou vlastnických práv v řízení korporací, vztahy vlastníků a mananžerů a úlohou kapitálových trhů. ... Moderní korporace v soudobém kapitalismu Autor: Klusoň, Václav Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024617954 ISBN: 978-80-246-1795-4 Popis: 1× kniha, brožovaná, 318 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Moderní korporace v soudobém kapi ... Václav Klusoň | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... . vydání) Moderní korporace v soudobém kapitalismu. Klusoň, Václav. Vydání: Karolinum 2010 | Jazyk: čeština | Signatura: G 12456. Studie se zabývá uplatněním a ochranou vlastnických práv v řízení korporací, vztahy vlastníků ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY