Horoskopy 2011 podle keltské astrologie

Horoskopy 2011 podle keltské astrologie - Olga Krumlovská | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Krumlovská
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Horoskopy 2011 podle keltské astrologie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Horoskopy 2011 podle keltské astrologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Krumlovská. Číst Horoskopy 2011 podle keltské astrologie Online je nyní tak snadné!

POPIS


Předpověď pro jednotlivá znamení, kterých je podle keltské astrologie třicet šest, na rok 2011. V krátkosti je každé znamení představeno, jací zrozenci do něj přísluší, pod vládu jakého souhvězdí náleží (například Labuť, Orion, Herkules atd), jaké jsou nejtypičtější vlastnosti tohoto znamení a hlavně - jaký strom z posvátného lesa druidů tomuto znamení přísluší jako jeho ochránce. Předpovědi budou na rok 2011 sestaveny zvlášť pro muže, pro ženy a pro děti Budou rozděleny na tři základní skupiny – láska a mezilidské vztahy, zdraví a energie, práce a peníze. Ke každému znamení budou zároveň přiřazeny úplňky, kdy v daném roce jsou a jaký vliv na každé konkrétní znamení mají.


...ěď pro jednotlivá znamení, kterých je podle keltské astrologie třicet šest, na rok 2011 ... Horoskopy.cz ... . V krátkosti je každé znamení představeno, jací zrozenci do něj přísluší, pod vládu jakého souhvězdí náleží (například Labuť, Orion, Herkules atd), jaké jsou nejtypičtější vlastnosti tohoto znamení a hlavně - jaký strom z posvátného lesa druidů tomuto znamení ... Astrologie, horoskopy, astrologie 2020 zdarma online, astrologické výpočty a astrologie podle data narození, osobní horoskop a výklad horoskopu - Najdi a poznej lidi, kteří se narodili ve stejný den jako ty. Předpověď pro jednotlivá znamení, kterých je podle keltské astrologie třicet šest, n ... Kniha: Horoskopy na rok 2011 podle keltské astrologie ... ... . Předpověď pro jednotlivá znamení, kterých je podle keltské astrologie třicet šest, na rok 2011. V krátkosti je každé znamení představeno, jací zrozenci do něj přísluší, pod vládu jakého souhvězdí náleží (například Labuť, Orion, Herkules atd), jaké jsou nejtypičtější vlastnos...SOUVISEJÍCÍ KNIHY