Génius

Génius - Jesse Kellerman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Jesse Kellerman
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Génius.pdf


Chcete si knihu přečíst?Génius ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jesse Kellerman. Číst Génius Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ethan Muller, mladý newyorský obchodník se současným uměním, narazí na svou životní příležitost. V rozpadajícím se činžáku se ztratil nájemník jménem Victor Cracke a zanechal po sobě množství originálních kreseb, které na sebe překvapivě navazují. Ethan sice část z nich úspěšně prodá (tím spíš, že o jejich autorovi nikdo nic neví), ale vzápětí s ním chce mluvit policie a dcera bývalého policisty, se kterou se sblížil, s ním mluvit naopak odmítá. Geniální malíř Victor Cracke má totiž více než podezřelou minulost a zdá se, že jeho obrazy nejsou jenom uměním. Stávají se spíše důkazem – důkazem zločinu.


... is the world's biggest collection of song lyrics and musical knowledge ... Manufacturing ERP Software - ERP Systems and Solutions for ... ... . In addition to the Genius Bar for hardware repairs, you have more immediate support options. Get your questions answered by an expert via phone, chat, email, or even Twitter. From setting up your device to recovering your Apple ID to replacing the screen, Apple Support has you covered. Get help with Apple services or software. genius exceptional natural ability; a person of extraordinarily high ... Genius - definition of genius by The Free Dictionary ... . genius exceptional natural ability; a person of extraordinarily high intelligence; gift, talent, aptitude, faculty Not to be confused with: genus - a kind; sort; class or group of individuals or of species of individuals gen·ius (jēn′yəs) n. pl. gen·ius·es 1. a. Extraordinary intellectual and creative power: artistic works of genius. b. A ... Génius (z latinského genius, německy Genie), je označení nejvyššího tvůrčího a duchovního nadání.Bylo použív...SOUVISEJÍCÍ KNIHY