Internet jako cesta pomoci: Internetové poradenství pro pomáhající profese

Internet jako cesta pomoci: Internetové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bohuslava Horská,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Internet jako cesta pomoci: Internetové poradenství pro pomáhající profese.pdf


Chcete si knihu přečíst?Internet jako cesta pomoci: Internetové poradenství pro pomáhající profese ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bohuslava Horská,. Číst Internet jako cesta pomoci: Internetové poradenství pro pomáhající profese Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha je dělena do dvou částí. První je věnována obecným tématům internetového poradenství: definice, pojetí a vymezení služby internetového poradenství, stav internetového poradenství u nás i v zahraničí. Druhá část se zaměřuje na specifika internetového poradenství v kontextu linek důvěry a reáliím jeho poskytování. Je orientována na jeho nejrozšířenější formu - práci s e-mailovou komunikací. Zabývá se problematikou internetového poradenství v právním rámci a v rámci sociálních služeb, metodikou práce, standardními i specifickými postupy při poskytování služby, stejně jako v této oblasti nezbytnými technickými požadavky a nároky na zajištění služby. V neposlední řadě se věnuje rovněž problematice etiky, supervize a dalším tématům.


...Internet jako cesta pomoci: Internetové poradenství pro pomáhající profese" je první publikace zaměřená na dané téma vydaná v České republice ... Etika pro pomáhající profese levně, cena 144 Kč | Srovnání ... ... . Vzhledem ke stále většímu rozmachu moderních mediálních technologií, ke kterým je internet řazen, jde o téma velmi aktuální a pro praxi sociální práce potřebné. Všetky informácie o produkte Kniha Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská. Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská + Dárek: Kalendářík Megaknihy 2020 sk ... Internet jako cesta pomoci - Bohuslava Horská a kolektív ... ... . Internet jako cesta pomoci, internetové poradenství pro pomáhající profese - Bohuslava Horská + Dárek: Kalendářík Megaknihy 2020 sk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY