Za misionáři Amazonie

Za misionáři Amazonie - Filip Breindl | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Filip Breindl
DIMENZE
3,7 MB
NÁZEV SOUBORU
Za misionáři Amazonie.pdf


Chcete si knihu přečíst?Za misionáři Amazonie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Breindl. Číst Za misionáři Amazonie Online je nyní tak snadné!

POPIS


"Na podzim 2009 jsme s P. Jiřím Šlégrem začali plánovat cestu do Guyany a Surinamu. Věděli jsme, že nejedeme na výlet, že naším cílem je zviditelnit potřeby dvou neznámých států na severovýchodě jihoamerického kontinentu, a přiblížit zejména činnost tamní církve, která přes relativně malý počet věřících vykonává velké dílo v sociální a vzdělávací oblasti nebo v pastoraci vzdálených a řídce zalidněných pralesních oblastí."


...ha: Za misionáři Amazonie - Filip Breindl ... Amazonské hadí obludy - Záhady života ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Za misionáři Amazonie Autor: Breindl, Filip Nakladatel: Cesta EAN: 9788072951277 ISBN: 978-80-7295-127-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 126 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Brněnské nakladatelství Cest ... Knihy Amazonie - Heureka.cz ... . vydání) Brněnské nakladatelství Cesta vydává knihu Filipa Breindla *Za misionáři Amazonie,* v níž autor den po dni popisuje průběh letošní dokumentační cesty organizované Papežskými misijními díly do Guyany a Surinamu v Jižní Americe. Čtenáři se...SOUVISEJÍCÍ KNIHY