Jazyková mapa: česko-italská - obecná

Jazyková mapa: česko-italská - obecná - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jazyková mapa: česko-italská - obecná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jazyková mapa: česko-italská - obecná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Jazyková mapa: česko-italská - obecná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků.Jde o první univerzální překladač, který je možno použít mezi všemi světovými jazyky.Každá jazyková mapa obsahuje 1000 slov a frází, které uživatel potřebuje k základní komunikaci.Systém, který je v mapě obsažen, umožňuje intuitivní používání a neporovnatelně rychlejší použití v praxi.Jazyková mapa je určena pro zákazníky, kteří :- Se chtějí domluvit rychle v zemi, kam právě jedou - Nechtějí se učit věci, které pro samotnou konverzaci nikdy nevyužijí - Nechtějí se učit do tzv. šuplíku - Vrací se po dlouhé odmlce k jazyku, potřebují osvěžit znalosti - Chtějí se učit s co nejmenší časovou investicí do výuky - Chtějí poznat základní informace o jazyku - Chtějí být připraveni na nenadálésituace např. na dovolené ( nehoda, úraz, problém s ubytováním, kvalita jídla apod. ) - S pomocí jazykové mapy není člověk odkázán na překladatelskou pomoc od druhých - Lidé chtějí v cizím jazyce hlavně mluvit - na to je jazyková mapa ideální - Za několik hodin se domluví opravdu každý na základní úrovni v jakémkoli jazyceSamozřejmostí je úplná podpora produktu na internetu (www.gjnp.cz), návody, výslovnosti, informace o dané zemi, e-shop, individualizace jazykových map apod.


...y informace o produktu Kniha Jazyková mapa: česko-italská - obecná, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jazyková mapa: česko-italská - obecná ... Internetová jazyková příručka - CAS ... . MAPA: Jazyková mapa: česko-italská - obecná ; Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků.; Jde o první univerzální překladač, který je možno ... Objednávejte zboží Jazyková mapa: česko-italská - obecná v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazní ... Jazyková mapa: česko-italská - obecná od 113 Kč - Heureka.cz ... ... Objednávejte zboží Jazyková mapa: česko-italská - obecná v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Jazykové mapy GJNP ( gramatika já nemám problém ) jsou českým patentovaným vynálezem v oblasti výuky cizích jazyků. Jde o první univerzální překlada...SOUVISEJÍCÍ KNIHY