Jak čelit rakovině

Jak čelit rakovině - David Servan Schreiber | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
David Servan Schreiber
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak čelit rakovině.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak čelit rakovině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Servan Schreiber. Číst Jak čelit rakovině Online je nyní tak snadné!

POPIS


Úspěšný titul známého lékaře, neurovědce a psychoterapeuta, který na vlastním životním příběhu a na mnoha příbězích dalších lidí představuje soubor přirozených prostředků (životní styl, fyzické aktivity, stravovací návyky, optimalizace stravy – konkrétní rozbory výživy), které kromě klasických lékařských postupů a také psychoterapie přispívají k boji proti této zákeřné nemoci. Jedná se o to, aby člověk mobilizoval svůj imunitní systém a sám se aktivně podílel na léčení. Jasně, čtivě a s humánním přístupem autor líčí své onemocnění (zhoubný nádor na mozku), terapii, recidivu, léčbu, jak jí procházel sám, a také jak léčbou (i s jeho pomocí) procházeli i jeho pacienti a další lidé. Seznamuje s výsledky výzkumů, léčení i se statistikami a vytváří jakousi „protirakovinnou biologii“. David Servan Schreiber, lékař, neurovědec, psychiatr, psychoterapeut, publicista, autor bestselleru Guérir (Uzdravení bez léků, Portál, 2005), je známý svými knihami v Kanadě, USA i v Evropě. Působí jako profesor na univerzitě v Pittsburghu, kde založil integrované lékařské centrum, na jehož činnosti se podílí jako psychiatr.


...ak čelit rakovině Autor: Schreiber, David Servan Nakladatel: Portál EAN: 9788073677855 ISBN: 978-80-7367-785-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 312 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2010 Úspěšný titul známého lékaře, neurovědce a psychoterapeuta, který na vlastním životním příběhu a na mnoha příbězích dalších lidí představuje soubor přirozených prostředků (životní styl, fyzické aktivity, stravovací návyky, optimalizace stravy - konkrétní rozbory výživy), které kromě klasických lékařských postupů a také psychoterapie přispívají ... Jak čelit rakovině; Schreiber David Servan | Antikvariát ... ... ... Jak čelit rakovině . David Servan-Schreiber; David Servan-Schreiber . 4,8 . Sledovať autora . Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Portál, 2010. Vydavat ... Jak čelit rakovině - David Servan Schreiber | Databáze knih ... ... Jak čelit rakovině . David Servan-Schreiber; David Servan-Schreiber . 4,8 . Sledovať autora . Spoločenské vedy Zdravie, životný štýl. Všetky knihy autora . Portál, 2010. Vydavat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY