Kruh nenávisti - World of Warcraft

Kruh nenávisti - World of Warcraft - Keith R. A. DeCandido | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Keith R. A. DeCandido
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kruh nenávisti - World of Warcraft.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kruh nenávisti - World of Warcraft ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keith R. A. DeCandido. Číst Kruh nenávisti - World of Warcraft Online je nyní tak snadné!

POPIS


Plamenná legie byla poražena a o východ Kalimdoru se dělí dva národy: orkové v Durotaru, vedeni náčelníkem Thrallem, a lidé v Theramoru, vedeni jednou z nejmocnějších čarodějek na světě – lady Jainou Proudmoore. * Avšak křehký mír mezi lidmi a orky se náhle hroutí. Náhodné útoky proti Durotaru dávají tušit, že lidé se rozpomínají na svou nevraživost vůči orkům. Jaina s Thrallem musí nyní odvrátit katastrofu, než nenávist vzplane na obou stranách – a Kalimdor se bude zmítat v další strašlivé válce.


...uh nenávisti ... S ohledem na to, že se blíží nový datadisk k World of Warcraft tak jsem se rozhodl zaplnit své mezery v lore ... Kniha World of WarCraft: Kruh nenávisti ... . Tahle kniha je první v sérii takže logicky začínám od ní, ale bohužel to nebylo až takové jak jsem doufal. Není to vyloženě špatné, ale občas se člověk ztrácí s těmi přeloženými ... World of Warcraft: Cycle of Hatred, by Keith R. A. DeCandido Set a year prior to the opening of the World of Warcraft MMO, "Cycle of Hatred" would perhaps better be titled "Cycle of Blah." Unlike most novels set in the Warcraft universe, this one doesn't really add anything at all to the world. World of Warcraft - Kr ... Kruh nenávisti / World of WarCraft (1) --- LEGIE ... ... ." Unlike most novels set in the Warcraft universe, this one doesn't really add anything at all to the world. World of Warcraft - Kruh nenávisti. ... World of Warcraft kniha - Kronika 1 549 Kč . Minecraft kniha - Pekelný Minecraft 195 Kč . Warcraft...SOUVISEJÍCÍ KNIHY