Ona je ten tragický typ

Ona je ten tragický typ - Andrea Vatulíková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andrea Vatulíková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ona je ten tragický typ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ona je ten tragický typ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andrea Vatulíková. Číst Ona je ten tragický typ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vyzrálá prvotina mladé brněnské básnířky na první přečtení zaujme suverenitou a drsností, s níž zaznamenává mnohdy složité a trýznivé vztahy mezi navzájem se milujícími ženami. Pod svrchní vrstvou této formálně bravurně zvládnuté poezie se ovšem skrývají mnohem obecnější a velmi jemně a přesně vyslovená existenciální dramata, která prožívá každý člověk. Andrea Vatulíková je velmi sečtělá a dobře zná současnou poezii - i o této její vlastnosti kniha vypovídá. Lze bez nadsázky říci, že v současné české poezii se touto knihou ozývá nový, originální, výrazný a nepřeslechnutelný hlas.


... informace o produktu Kniha Ona je ten tragický typ - Andrea Vatulíková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ona je ten tragický typ - Andrea Vatulíková ... Typ-O - YouTube ... . Název: Ona je ten tragický typ. Autor: Andrea Vatulíková. Titul je zařazen do žánrů: Klasika, světoví autoři › Česká současná; ISBN: 978-80-7262-684-7. EAN: 9788072626847. Objednací kód: NA171394 Ona je ten tragický typ Autor: Vatulíková, Andrea Nakladatel: Galén EAN: 9788072626847 ISBN: 978-80-7262-684-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 124 stran, česky Rozměry: 11 × 19 cm Rok vydání: 2010 (1. vydání) Ona je ten tragický typ - Andrea Vatulíková . Vyzrálá prvotina mladé brněnské básnířky na první přečtení zaujme suverenitou a drsností, s níž zaznamenává ... Ona je ten tragicky typ andrea vatulikova | Sleviste.cz ... . vydání) Ona je ten tragický typ - Andrea Vatulíková . Vyzrálá prvotina mladé brněnské básnířky na první přečtení zaujme suverenitou a drsností, s níž zaznamenává mnohdy složité a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY