Královnina guvernantka

Královnina guvernantka - Karen Harper | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Karen Harper
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Královnina guvernantka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Královnina guvernantka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karen Harper. Číst Královnina guvernantka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je krásný květnový den roku 1536 a v londýnském Toweru se schyluje k popravě bývalé královny Anny Boleynové. Mezi svědky ponurého divadla stojí i nenápadná Kat Champernowneová, jež v duchu přísahá, že nikdy neopustí dcerku své umírající paní a přítelkyně, malou Alžbětu, a bude ji chránit před vším zlým… Kat, dcera chudého venkovského zemana, se dostala ke královskému dvoru přičiněním Thomase Cromwella, který chtěl bystrou dívku využít pro své cíle. Obstaral jí místo v domácnosti Anny Boleynové, jejíž hvězda právě stoupala, a na oplátku po ní chtěl, aby ho zpravovala o veškerém dění ve svém okolí. Kat brzy zjistí, že život na výsluní má i svou odvrácenou stranu a že královský dvůr je plný intrik a všemožných nástrah. Dokáže si však získat Anninu důvěru a stává se přímou svědkyní všech triumfálních chvil i jejího krutého pádu. O to víc přimkne k Annině dceři a nakonec se díky své vytrvalosti stane Alžbětinou guvernantkou a vlastně i náhradní matkou. Spolu sdílejí vyhnanství, vězení, zvraty a pády, při nichž často visí život na vlásku. Když Alžběta po mnoha peripetiích nastoupí na anglický trůn, Kat jí nadále oddaně slouží, věrna až do konce dní slibu, který kdysi dala její umírající matce.


...rálovnina guvernantka Přidat komentář ... Kniha Královnina sokyně - Trh knih - můj antikvariát online ... . jakafe. 15.02.2018. Záměrně nedávám hodnocení, protože už jsem o Alžbětě I. (a tedy i Kat) četla víc knih, a proto jsem tuto dočetla do poloviny a zbytek už jen přeskakovala. ... Kapitola první. N. Londýnský Tower 19. května 1536 Kniha: Královnina guvernantka - Karen Harper. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny na ... Kniha: Královnina guvernantka - Karen Harper | Knihy.ABZ.cz ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Královnina guvernantka Autor: Harper, Karen Nakladatel: Domino EAN: 9788073035631 ISBN: 978-80-7303-563-1 Originál: The Queen´s Governess Překlad: Bárová, Marta Popis: ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY