Lesohrad: Příběhy z kouzelné obory 1

Lesohrad: Příběhy z kouzelné obory 1 - Brandon Mull | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Brandon Mull
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lesohrad: Příběhy z kouzelné obory 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lesohrad: Příběhy z kouzelné obory 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brandon Mull. Číst Lesohrad: Příběhy z kouzelné obory 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po celá staletí byly do utajené odlehlé obory jménem Lesohrad shromažďovány kouzelné bytosti – zabránilo se tak jejich úplnému vyhynutí. Lesohrad je nyní jedním z posledních útočišť, kde mohou podobní tvorové nerušeně žít. Báječné? To rozhodně. Vzrušující? To si pište. Bezpečné? Ehm... vlastně právě naopak. Kendra a její mladší bratr Seth nemají ani potuchy o tom, že jejich dědeček je správcem Lesohradu. V lese odděleném od okolního světa ohradou udržují prastaré zákony pořádek mezi chamtivými trolly, poťouchlými satyry, úskočnými čarodějnicemi, zlomyslnými plivníky a závistivými vílami. Když však někdo tato pravidla poruší, osvobodí dosud spoutané zlo, nesmírně mocné. Kendra i její bratr jsou postavení před přetěžký úkol – musí zachránit svou rodinu, Lesohrad a možná i celý svět.


...: Příběhy z kouzelné obory 1 Brandon Mull Nakladatel: Knižní klub 2010 Příběhy z kouzelné obory I Lesohrad ... Soutěžte s TV JimJam o knížku Příběhy z kouzelné obory 1 ... ... . Brandon Mull. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.7 z 5 hvězdiček 4 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Po celá staletí byly do utajené odlehlé obory jménem Lesohrad shromažďovány kouzelné bytosti - zabránilo se tak jejich úplnému vyhynutí. ... Kniha: Příběhy z kouzelné obory 1: Lesohrad - Brandon Mull. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je pl ... Příběhy z kouzelné obory 1 Lesohrad - Brandon Mull ... ... . ... Kniha: Příběhy z kouzelné obory 1: Lesohrad - Brandon Mull. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ... Příběhy z kouzelné obory 1 Lesohrad 4.5. 2 recenze ; Po celá staletí byly do utajené odlehlé obory jménem Lesohrad shr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY