Pohřbeno v hlubinách

Pohřbeno v hlubinách - James Rollins | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
James Rollins
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohřbeno v hlubinách.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pohřbeno v hlubinách ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Rollins. Číst Pohřbeno v hlubinách Online je nyní tak snadné!

POPIS


Krátce poté, co mladí badatelé odeslali do laboratoře ve Spojených státech odkrytou mumii, objeví vchod do podzemí, k údivu všech označený křesťanským symbolem – křížem. Ačkoli dosud neznají výsledky ohledání nálezu, odvážně se vydají na průzkum. Netuší, že vstupují do pasti plné nebezpečných nástrah, z níž není návratu po vlastních stopách. Proto nezbývá než pokračovat až do prastaré podzemní nekropole skrývající smrtonosný poklad, jehož se chce zmocnit také někdo jiný... Poklidný archeologický výzkum se tak mění v sedmidenní boj o přežití.


...odružné oddychovky nekladu vysoké nároky a "Pohřbeno v hlubinách" zafungovalo podle mých aktuálních potřeb, bavila jsem se, mysl si odpočinula ... Pohřbeno v hlubinách - Rollins James - knihkupectví ... ... . Na čtvrtou hvězdičku to v rámci žánru stačí. 70%. čef. 26 21.10.2018. O čem je kniha Pohřbeno v hlubinách? Krátce poté, co mladí badatelé odeslali do laboratoře ve Spojených státech odkrytou mumii, objeví vchod do podzemí, k údivu všech označený křesťanským symbolem křížem. Ačkoli dosud neznají výsledky ohledání nálezu, odvážně se vydají na průzkum. Pohřbeno v hlubinách. Excavation. Released On: Jul 03, 2000. ... Kniha: Pohřbeno v hlubinách - James Rollins | Knihy.ABZ.cz ... . Ačkoli dosud neznají výsledky ohledání nálezu, odvážně se vydají na průzkum. Pohřbeno v hlubinách. Excavation. Released On: Jul 03, 2000. rátce poté, co mladí badatelé odeslali do laboratoře ve Spojených státech odkrytou mumii, objeví vch...SOUVISEJÍCÍ KNIHY