Velká encyklopedie zvířat

Velká encyklopedie zvířat - Bitay Éva Kiss, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Bitay Éva Kiss,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká encyklopedie zvířat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Velká encyklopedie zvířat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bitay Éva Kiss,. Číst Velká encyklopedie zvířat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nevšední lexikon, který nabízí zajímavý pohled na mnohotvárnost světa zvířat. Hesla seznamují děti i dospělé čtenáře s jednotlivými zvířecími druhy, se zvířaty žijícími ve všech světadílech. Kniha je zároveň i malým cestovním průvodcem, neboť nás provází místy zeměpisného výskytu jednotlivých druhů a zvažuje nebezpečí, která vyvstávají soustavným ničením životního prostoru a jejichž působením se mnoho představitelů zvířecí říše dostává na pokraj vyhynutí.Malí i velcí milovníci zvířecího světa tak pronikají do bezpočtu krás a tajů přírody, která nás obklopuje.


...ta - Velká ilustrovaná encyklopedie Tuto knížku jsem si půjčila od mého dědy milovníka živočichů a rostlin ... Zvířata Velká encyklopedie - Johnsonová Jinny | Knihy ... ... . Potřebovala jsem ji protože jsem se hlásila na další střední školu a všechny sešity ze základky jsem vyhodila a neměla bych se jak učit na přijímací pohovor. Velká obrazová encyklopedie. Na naší planetě nežijeme sami. Dělími se o ni s miliardami živočichů: se savci, plazy, ptáky, rybami, hmyzem. Každý ze živočichů včetně člověka potřebuje k tomu, aby přežil, vyhovující životní podmínky. Jiné ... Velka encyklopedie | Sleviste.cz ... . Každý ze živočichů včetně člověka potřebuje k tomu, aby přežil, vyhovující životní podmínky. Jiné potřebuje slon, jiné třeba krokodýl. Svět zvířat vás zavede mezi nejrůznější živočichy. Prozradí vám, jaká ... Nádherná Velká encyklopedie zvířat pro děti. Má krásné velké fotografie a je vytištěná na krásném lesklém papíře, má docela i tvrdé stránky, tahle edice encyklopedii je moc fajn. Pěkné je především pojetí ency...SOUVISEJÍCÍ KNIHY