Přechod

Přechod - Justin Cronin | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Justin Cronin
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Přechod.pdf


Chcete si knihu přečíst?Přechod ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Justin Cronin. Číst Přechod Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rozsáhlý, napínavý postkatastrofický příběh z nedaleké budoucnosti srovnávaný s Kingovým Svědectvím či Cestou Cormacka McCarthyho. Výpravný román na pomezí thrilleru a sci-fi: na zeměkouli se rozšířil nebezpečný virus, tajně vyprodukovaný americkou vládou, který mění lidi v nemilosrdné, vraždící upíry. Zbytky lidstva bojují o záchranu, přežije i šestiletá Amy, která má v sobě skryté schopnosti, jak této apokalypse zabránit. Práva na knihu prodána do dvaceti zemí, filmová práva zakoupil Fox 2000, režie se patrně ujme Ridley Scott. Autor chystá dvě pokračování.


...a (přechod) ve čtyřiceti letech. Menopauza je přirozený proces, který nastává u žen mezi čtyřiceti a šedesáti lety ... The Passage (TV Series 2019) - IMDb ... . Jde o fyziologický děj, kdy ženské pohlavní orgány přestávají plnit svou hlavní funkci. Snižuje se tvorba hormonů, především estrogenu. Menopauza, klimakterium či přechod jsou výrazy pro je přirozený stav ženy kolem padesátky, kdy ustává menstruační cyklus.Tělo produkuje méně estrogenu a progesteronu a žena již není schopná otěhotnět.Příchod klimakteria je individuáln ... Jak se projevuje perimenopauza, neboli příprava na přechod ... ... .Tělo produkuje méně estrogenu a progesteronu a žena již není schopná otěhotnět.Příchod klimakteria je individuální, většinou se dostaví mezi 45. a 55. rokem života. Přechod začíná tím, že menstruace se stává nepravidelnou, zároveň je i slabší a trvá i kratší dobu. Doba mezi jednotlivými cykly se obvykle prodlužuje, mění se i průběh menstruace, někdy může mít menstruace rychlý ale o to silnější p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY