Adéla hledá ideál, užitečný příběh pro ženy plné iluzí

Adéla hledá ideál, užitečný příběh pro ženy plné iluzí - Natalie Kšajtová-Faitlová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Natalie Kšajtová-Faitlová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Adéla hledá ideál, užitečný příběh pro ženy plné iluzí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Adéla hledá ideál, užitečný příběh pro ženy plné iluzí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalie Kšajtová-Faitlová. Číst Adéla hledá ideál, užitečný příběh pro ženy plné iluzí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Natalie Kšajtová-Faitlová je šperkařkou a jednou z nejpopulárnějších československých modelek šedesátých a sedmdesátých let. Hrdinka románu Natalie Kšajtové-Faitlové Adéla je rozesmátá, pomáhající a obětavá žena, která se nechce nechat využívat, balamutit a obelhávat. Nepotřebuje vládnout mužům a pohrávat si s nimi jako s hračkou, potřebuje ryzí odevzdaný a pravdivý, nevylhaný, vřelý vztah a byla by šťastná, kdyby se mohla pro svého muže rozdat, dokonce by uvítala, kdyby se mu mohla podřídit - nebude se ale podřizovat blbovi, který ji chce zneužít. Proti tomu se bouří.


...hledá ideál - Užitečný příběh pro ženy plné iluzí - Kšajtová-Faitlová, Natalie ; Román pro ženy, jehož hrdinka "hledá ideál" především exotickými duchovními cestami ... Kšajtová-Faitlová Natalie - knihkupectví Beletrie.eu ... . ... Adéla hledá ideál - Užitečný příběh pro ženy plné iluzí - Natalie Kšajtová-Faitlová . Natalie Kšajtová-Faitlová je šperkařkou a jednou z nejpopulárnějších československých modelek šedesátých a sedmdesátých let. Adéla hledá ideál - Užitečný příběh pro ženy plné iluzí autor: Kšajtová-Faitlová Natalie doporučená cena: 179 Kč naše cena:158Kč Adéla hledá ideál, užitečný př ... Adéla hledá ideál | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Adéla hledá ideál - Užitečný příběh pro ženy plné iluzí autor: Kšajtová-Faitlová Natalie doporučená cena: 179 Kč naše cena:158Kč Adéla hledá ideál, užitečný příběh pro ženy plné iluzí Autor: Kšajtová-Faitlová, Natalie Nakladatel: Krásná paní ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY