Facebook - jednoduše

Facebook - jednoduše - Dominik Dědiček | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dominik Dědiček
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Facebook - jednoduše.pdf


Chcete si knihu přečíst?Facebook - jednoduše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dominik Dědiček. Číst Facebook - jednoduše Online je nyní tak snadné!

POPIS


Účet na Facebooku má dnes většina Čechů, kteří aktivně pracují s Internetem. Chcete být také při tom, aby vám nic podstatného z tohoto samostatného vesmíru uvnitř Internetu neuniklo? Rádi byste metodou snadno přístupnou poznali všechny užitečné možnosti, které Facebooku nabízí, a přitom se trochu bojíte ztráty svého soukromí?S touto publikací z edice Jednoduše se za víkend či pár večerů naučíte vše, co budete skutečně potřebovat. Vytvoříte atraktivní profil, díky svým přátelům, skupinám, událostem i aplikacím se dostanete do centra dění a nakonec si svůj profil propojíte s dalšími užitečnými webovými službami a řádně si jej zabezpečíte. S knihou se mimo jiného naučíte:* Zaregistrovat si vlastní účet a vyhledat přátele* Chatovat a psát zprávy přátelům* Připojit k svému profilu stav, fotoalbum nebo video* Vytvořit událost a pozvat na ni přátele* Bezpečně ochránit své soukromíKnihy z edice Jednoduše:* Neprobírají všechny funkce, avšak vysvětlují a ukazují, jak se provádějí ty nejpotřebnější úkony.* Vynikají přehlednou dvoubarevnou sazbou.* Nabízejí čtenářům na závěr možnost ověřit si nabyté dovedností.O autorovi: Dominik Dědiček je mladý autor s bohatými zkušenostmi se světem Internetu. S Facebookem pracuje od doby, kdy byl znám jen americkému internetovému trhu. Protože v této službě již od jejího počátku spatřoval velký potenciál, předává nyní své několikaleté zkušenosti i vám, vážení čtenáři.


...ednoduše. 833 likes. Malé bistro zaměřují se převážně na streetfood pokrmy z kvalitních a čerstvych surovin, doplněny nabídkou speciálních piv z lokálních mini pivovarů ... Chytře & jednoduše - Facebook ... . Jóga Jednoduše Nový Šaldorf. 98 likes. Jóga v Novém Šaldorfě (u Znojma), cvičí Mgr. Hana Kučerová JednoDuše Obchůdek. 856 likes · 93 talking about this · 9 were here. U nás najdete vše, co Vám v Chebu chybí!:-) Biopotraviny, farmářské produkty, ekodrogerii, zdravou výživu, bezlepkové potraviny,... Jednoduše. 809 likes. Již brzy se vše důležíté dozvíte. Zatím nás pozorně sledujte. JednoDuše. 2,409 lik ... JednoDuše Obchůdek - Příspěvky | Facebook ... ... Jednoduše. 809 likes. Již brzy se vše důležíté dozvíte. Zatím nás pozorně sledujte. JednoDuše. 2,409 lik...SOUVISEJÍCÍ KNIHY