Jak se stát magnetem na peníze

Jak se stát magnetem na peníze - Marie-Claire Carlyle | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Marie-Claire Carlyle
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se stát magnetem na peníze.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se stát magnetem na peníze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marie-Claire Carlyle. Číst Jak se stát magnetem na peníze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete zbohatnout? Vtip je v tom, že po přečtení téhle knížky už se vám to nebude zdát tak nemožné. Každý z nás se nejspíš občas drží za hlavu nad prázdnou peněženkou a říká si, jak by bylo skvělé, kdyby měl o něco víc peněz. Přejeme si být bohatí. Autorka téhle knížky se diví, proč tedy nejsme. Nejdříve zjistíme, proč je někdo opravdovým magnetem na peníze, zatímco jiný má kapsu neustále prázdnou. A hned potom si formou jednoduchých, avšak účinných cvičení osvojíme správný postoj k penězům, zbavíme se škodlivých myšlenek a naučíme se naslouchat svým skutečným přáním. Chcete-li změnit svou finanční situaci, může být tahle knížka prvním krokem na cestě k příjemnější budoucnosti.


...„Jak se stát magnetem na peníze" slibuje, že čtenáře naučí stát se magnetem na peníze, na osobní finance se dívá netradičně, za cíl si klade jakousi duchovní očistu vedoucí k vytvoření dobrých finančních návyků a vztahu k penězům ... Jak si vydělat hraním her a esportem? - Red Bull ... . Jak se stat magnetem na penize. ... Jeho kniha „Poker jako byznys" je naprosto ojedinělé dílo, které se na poker snaží dívat jako na podnikání. Tato kniha způsobila ihned po svém vydání v pokerovém světě doslova poprask a do současné doby se prodalo více než 100.000 výtisků! ... V první části knihy, která je ... Publikace „Jak se stát magnetem na peníze" mě zaujala. Čtivá fo ... Chci změnu: Kdo je vaším vzorem na vábení peněz? ... . Tato kniha způsobila ihned po svém vydání v pokerovém světě doslova poprask a do současné doby se prodalo více než 100.000 výtisků! ... V první části knihy, která je ... Publikace „Jak se stát magnetem na peníze" mě zaujala. Čtivá forma, kombinace teorie, příběhů a praktických cvičení mám ráda. Vedlo mě to k zamyšlení… A staňte se „magnetem na ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY