Magický zvěrokruh

Magický zvěrokruh - Klára Trnková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Trnková
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Magický zvěrokruh.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magický zvěrokruh ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Trnková. Číst Magický zvěrokruh Online je nyní tak snadné!

POPIS


Při pozorování oblohy se starověcí astrologové domnívali, že změny v přírodě i v chování lidí souvisejí s polohou Slunce a souhvězdí. Astrologové rozdělili pomyslný pás na dvanáct stejných dílů, v nichž se nacházejí jednotlivá souhvězdí. Každému příslušelo jedno znamení a přisoudili každému z nich jiný soubor charakteristik. Dvanáct znamení tvoří zvěrokruh začínající od jarního bodu Beranem, Slunce oběhne celý kruh a znovu se se vrátí k jarnímu bodu přibližně za 365 dní. Název zvěrokruh neboli zvířetník pochází z řeckého zodiacus. Znamení tvoří základ horoskopu jako důležité ovlivnění, které na jedince působí při narození, ale vlivů je více a sestavování horoskopu je mnohem komplikovanější. Podle postavení Měsíce ve zvěrokruhu ovlivňují pak jednotlivá znamení dané období, každé přibližně dva a půl dne, všech dvanáct 28 dní.


... zvěrokruh book. Read reviews from world's largest community for readers ... Magický zvěrokruh - | Kniha na Alza.cz ... . Atraktivní a oblíbené téma zpracované tentokrát poněkud netradičně, a to... Magický zvěrokruh - tahle knížka mě zaujala především svojí tajemnou obálkou, a zaujalo mě i to, co je v knize napsané. Knížka je od Petry Neomillnerové, a pojednává o problematice různých znamení, dozvíte se jak o jednotlivých znameních, tak i o tom, že některá znamení se navzájem přitahují, a takové soužití ... Magický zvěrokruh Autor: Trnková, Klára Nakladatel: Studio Trnka ... Magický zvěrokruh - Petra Neomillnerová - Megaknihy.cz ... ... Magický zvěrokruh Autor: Trnková, Klára Nakladatel: Studio Trnka EAN: 9788087678725 ISBN: 978-80-87678-72-5 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky Rozměry: 12 × 16,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Vš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY