Donátoři, mecenáši, sběratelé

Donátoři, mecenáši, sběratelé - - | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Donátoři, mecenáši, sběratelé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Donátoři, mecenáši, sběratelé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Donátoři, mecenáši, sběratelé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Katalog představuje kolekci vybraných obrazů, kreseb a grafik 19. století získaných do sbírek tehdejší obrazárny Moravského muzea, dnes součásti Moravské galerie v Brně během devatenáctého a v první polovině 20. století z významných soukromých kolekcí. Čtenářům nabídne blíže poznat čtyři významné sběratelské osobnosti, které obohatily sbírky galerie - Bedřich Silva Tarouca, Jan II. z Lichtenštejna, Eduard Sykora a Arnold Skutezky.


...jednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách ... Ročenka SNG 2010 / SNG Yearbook 2010 by Slovenská národná ... ... . Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. Anotace knihy " Donátoři, mecenáši, sběratelé, autor Kateřina Svobodová " Výstava a publikace představuje kolekci vybraných obrazů, kreseb a grafik 19. století získaných do sbírek tehdejší obrazárny Moravského muzea, dnes součásti Moravské galerie v Brně během 1 ... Moravská galerie v Brně - Donátoři, mecenáši, sběratelé ... . století získaných do sbírek tehdejší obrazárny Moravského muzea, dnes součásti Moravské galerie v Brně během 19. století a v první polovině 20. století z významných soukromých kolekcí. Kniha: Donátoři, mecenáši, sběratelé. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše pro...SOUVISEJÍCÍ KNIHY