V botičkách od Diora

V botičkách od Diora - Petra Paroubková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Paroubková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V botičkách od Diora.pdf


Chcete si knihu přečíst?V botičkách od Diora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Paroubková. Číst V botičkách od Diora Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Petry Paroubkové, kdysi avizovaná v médiích pod pracovním názvem Tři roky po boku špičkového politika, vychází pod názvem V botičkách od Diora. Název inspirovaný jednou z položek mediálního honu na autorku, kdy bulvární fotograf zachytil při křtu botičky její několikaměsíční dcery, je jakoby zkratkou toho o čem kniha je. Na 170 stránkách autorka v několika kapitolách popisuje mediální štvanici na ní a jejího manžela, dceru však nevyjímaje. Popisuje intriky uvnitř ČSSD od chvíle kdy se objevila po boku jejího předsedy, až po jeho dramatický odchod z tohoto postu. Samostatnou kapitolu věnuje novinářům, u kterých se pokouší jednotlivě dešifrovat mechanizmus jakým s jejím obrazem, po dobu co byla pod světlem reflektorů, nakládali. Kniha je ilustrovaná černobílými fotografiemi mapujícími mediální pozornost především bulvárního tisku a šestnáctistrannou obrazovou přílohou z autorčina soukromého archivu.


...kách od Diora - anotace Kniha Petry Paroubkové, kdysi avizovaná v médiích pod pracovním názvem Tři roky po boku špičkového politika, vychází pod názvem V botičkách od Diora ... Paroubková: Vzteká se kvůli botičkám od Diora! ... . Název inspirovaný jednou z položek mediálního honu na autorku, kdy bulvární fotograf zachytil při křtu botičky její několikaměsíční ... V botičkách od Diora Autor: Paroubková, Petra Nakladatel: Columbus EAN: 9788072492893 ISBN: 978-80-7249-289-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 13 × 21 cm Rok vydání: Kniha Petry Paroubkové, kdysi avizovaná v médiích pod pracovním názvem Tři roky po boku špičkového politika, vychází pod názvem V botičkách od Diora. Petra Paroubková se pro název knihy inspirovala jednou z kauz mediálního honu, kdy bulvární fotograf zachytil při křtu botičky její několikaměsíční dcery, je jakoby ... Diskuze: V botičkách od Diora: Havlová vyrazila na ... ... . Petra Paroubková se pro název knihy inspirovala jednou z kauz mediálního honu, kdy bulvární fotograf zachytil při křtu botičky její několikaměsíční dcery, je jakoby...SOUVISEJÍCÍ KNIHY