Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů

Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů - Josef Sixta, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Sixta,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Sixta,. Číst Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha navazuje na publikaci Logistika – teorie a praxe. Zabývá se logistickými projekty i řešením v oblasti zásob, především z pohledu úspor nevýrobních nákladů, které v dnešní době často rozhodují o existenci výrobních i obchodních společností. Seznámíte se také se základy síťové analýzy nebo s problematikou výběru optimální varianty z většího počtu řešení. Samozřejmě nechybí grafy, tabulky a celá řada příkladů z praxe.


...Josef and Miroslav ŽIŽKA. Logistika : metody používané pro řešení logistických projektů ... SIXTA, Josef : Logistika ... .Vyd. 1. Brno: Computer Press, 2009. 238 s. Download Citation | Logistika : metody používané pro řešení logistických projektů / | Vyd. 1. | Find, read and cite all the research you need on ResearchGate Monografie Logistika: Metody používané pro řešení logistických projektů navazuje na publikaci Logistika: Teorie a praxe z roku 2005. Jak autoři uvádějí, největší úspory v logistických činnostech je možné hledat v obl ... Logistika : metody používané pro řešení logistických ... ... . Jak autoři uvádějí, největší úspory v logistických činnostech je možné hledat v oblasti zásob, v oblasti ekonomického využívání i obnovování zařízení. Logistika - Metody používané pro řešení logistických projektů Autor: Sixta, Josef a Žižka, Miroslav Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025125632 ISBN: Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY