Psychologie vůdcovství: Lídři a uplatňování moci

Psychologie vůdcovství: Lídři a uplatňování moci - Josef Lukas, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Josef Lukas,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologie vůdcovství: Lídři a uplatňování moci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychologie vůdcovství: Lídři a uplatňování moci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Lukas,. Číst Psychologie vůdcovství: Lídři a uplatňování moci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vůdce je ten, kdo nese pochodeň v naprosté tmě a ostatní jej následují. Tato kniha vás seznámí s tím, jak se na vůdce dívali různí filozofové, hledá odpověď na otázku, zda se vůdcem člověk rodí nebo se jím stává a zabývá se souvislostmi moci a vůdcovství. Autoři se dotýkají i otázek řízení a managementu, ale přednost dávají vůdcovství v politické oblasti. Uvádí příklady výrazných světových vůdců– Ch. de Gaulla a V.Putina.


...tví jako mocenský vztah - primárně politické chápání vůdcovství jakožto ... Tělo: čichat, česat, hmatat, propichovat, řezat Martin ... ... . uplatňování moci nad druhými pro dosažení požadovaného. Vůdcovství jako nástroj dosahování cílů - instrumentální pojetí, vůdce vnímán jako . ten, kdo předkládá cíle a dokáže k nim skupinu dovést. Psychologie vůdcovství; Listování. Psychologie vůdcovství Lídři a uplatňování moci Josef Lukas, Josef Smolík. Stát v čele není žádný med! Vůdce je ten, kdo nese pochodeň v naprosté t ... Kniha: Psychologie vůdcovství (Josef Lukas a Josef Smolík ... ... . Stát v čele není žádný med! Vůdce je ten, kdo nese pochodeň v naprosté tmě a ostatní jej následují. Tato kniha vás seznámí s tím, jak se na vůdce dívali různí filozofové, hledá odpověď na otázku ... Vůdce je ten, kdo nese pochodeň v naprosté tmě a ostatní jej následují. Tato kniha vás seznámí s tím, jak se na vůdce dívali různí filozofové, hledá odpověď na otázku, zda se vůdcem čl...SOUVISEJÍCÍ KNIHY