Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem

Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem - Květuše Lepilová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Květuše Lepilová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Květuše Lepilová. Číst Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knihy mají takový formát, aby šly vložit do zavazadla a abyste je mohli vzít do země, kam cestujete. Obsahují nejenom nezbytnou slovní zásobu, ale především základní fráze, které při cestování potřebujete. Navíc jsou rozčleněny do okruhů – kapitol, které vám umožní zopakovat si, jak se domluvíte na letišti, na nádraží, na hraničním přechodu, na recepci hotelu, v restauraci, v obchodě, u lékaře atd.


...te v ní základní obraty potřebné k dorozumění během cesty do ciziny nebo ve styku s cizinci u nás ... Rusky na cesty - Catalog of Frantisek Bartos Regional ... ... . Knížky vám pomůžou při jazykových obtížích při nákupech, v restauraci, u lékaře, na poště, v bance, na policii, v hotelu. Kniha se dá využít i při studiu ruštiny k doplnění slovní zásoby. Kniha + CD audio, MP3 : Rusky na cesty -- Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem + CD - Lepilová, Květuše ; Cvičebnice obsahuje základní slovní obraty hovorové ruštiny nutné na cesty do Ruska, k pobytu v zahraničí nebo k jednání s ruskojazyčnými cizinci u nás. Součástí příručky je audio ... Rusky na cesty; Listování. Rusky na cesty Základní slovní obra ... Rusky na cesty -- Základní slovní obraty pro dorozumění s ... ... . Součástí příručky je audio ... Rusky na cesty; Listování. Rusky na cesty Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem Květuše Lepilová. Domluvte se s cizincem bez problémů! Knihy mají takový formát, aby šly vložit d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY