Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem + CD

Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem + CD - Květuše Lepilová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Květuše Lepilová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem + CD.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem + CD ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Květuše Lepilová. Číst Rusky na cesty: Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem + CD Online je nyní tak snadné!

POPIS


Konverzační příručky jsou určeny všem, kteří cestují za odpočinkem nebo za prací do zemí, kde se mluví daným jazykem. Naleznete v ní základní obraty potřebné k dorozumění během cesty do ciziny nebo ve styku s cizinci u nás. Knížky vám pomůžou při jazykových obtížích při nákupech, v restauraci, u lékaře, na poště, v bance, na policii, v hotelu. Kniha se dá využít i při studiu ruštiny k doplnění slovní zásoby.


...te v ní základní obraty potřebné k dorozumění během cesty do ciziny nebo ve styku s cizinci u nás ... Učebnice od 100 do 200 Kč, ruské, Computer Press - Heureka.cz ... . Knížky vám pomůžou při jazykových obtížích při nákupech, v restauraci, u lékaře, na poště, v bance, na policii, v hotelu. Kniha se dá využít i při studiu ruštiny k doplnění slovní zásoby. Základní slovní obraty pro dorozumění s cizincem. Kniha je určena lidem, kteří mají v úmyslu cestovat do Ruska, využijí ji turisté, podnikatelé i studenti. Příručka obsahuje základní obraty potřebné k dorozumění během cesty, po dobu pobytu v zahrani ... Rusky na cesty | Albatrosmedia.cz ... . Příručka obsahuje základní obraty potřebné k dorozumění během cesty, po dobu pobytu v zahraničí nebo v českém prostředí při jednání s cizincem. Naleznete v ní základní obraty potřebné k dorozumění během cesty do ciziny nebo ve styku s cizinci u nás. Knížky vám pomůžou při jazykových obtížích při nákupech, v restauraci, u lékaře, na pošt...SOUVISEJÍCÍ KNIHY