Pískožrouti

Pískožrouti - Denny Newman | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Denny Newman
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Pískožrouti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pískožrouti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Denny Newman. Číst Pískožrouti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jak vypadá běžný Svátek Sestry Broskvové? Podaří se Hochům od Kobří řeky odhalit všechna tajemství? Dokáže otec Milchama strávit obyčejný večer jako Myrtil s profesorem Rosničkou? Jak dopadne závod v sáňkování? Dá se přepadnout cukrárna bez následků? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte v pokračování románu Mořičvíl, tentokrát hned v šesti příbězích z města nad Stromovou řekou. James Blond, Jeroným, slečna Zuzanka a další hrdinové se vracejí v té nejlepší formě. Denny Newman (1975) je stále ještě relativně mladý český autor. Po ukončení matematicko-fyzikálního gymnázia pracoval jako natěrač, prodavač, barový kytarový hráč a kavárenský povaleč. Literárně tvoří od sedmi let (Jak letadlu došla nafta, 1982). Sbírá střešní tašky z celého světa, komiksy, chová kočku Terezu a úctu ke klasikům.


...routi je humoristicko-parodická fantasy českého autora používajícího pseudonymu Denny Newman, která navazuje na první díl série Mořičvíl ... Denny Newman | Fantasyobchod.cz ... .. Na rozdíl od prvního románu jde o sbírku povídek, rozšiřujících některé dějové linie světa Mořičvílu. V roce 2012 vyšlo v edici Pevnost nakladatelství Epocha volné pokračování s názvem Otevřte sa, mraky Elektronická kniha Pískožrouti na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pískožrouti od ostatních uživatelů. Nakupujte... Kniha Pískožrouti Přidat koment ... Pískožrouti - Denny Newman — Kniha.cz ... .alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Pískožrouti od ostatních uživatelů. Nakupujte... Kniha Pískožrouti Přidat komentář. Mr.Fox. 08.03.2019. Četba vhodná svým tématem i formátem do vozů dopravního podniku či k ukrácení dlouhé chvíle někde př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY