Preacher 7.-Spása

Preacher 7.-Spása - Steve Dillon, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Steve Dillon,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Preacher 7.-Spása.pdf


Chcete si knihu přečíst?Preacher 7.-Spása ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Steve Dillon,. Číst Preacher 7.-Spása Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jesse Custer je mrtvý. Alespoň to si myslí jeho dívka Tulip a jeho kámoš Cassidy, který mu do Tulip dělá. Jenže Custer je naživu. Zmrzačený, zrazený a zahořklý, opouští svou cestu za Bohem, aby se stal šerifem malého města v Texasu. Města Spása, které ovládá šílený podnikatel Odin Quincannon s podivnou fixací na maso a v němž se Custer kromě bývalého německého agenta, nacistické dominy a dávné jednooké kamarádky střetne i s minulostí, o níž si myslel, že je definitivně mrtvá.Spása je prostě obyčejné město v Texasu.


...uster je mrtvý. Alespoň to si myslí jeho dívka Tulip a jeho kámoš Cassidy, který mu do Tulip dělá ... Preacher - Garth Ennis,Steve Dillon | Knihy Dobrovský ... . Jenže Custer je naživu. Zmrzačený, zrazený a zahořklý, opouští svou cestu za Bohem, aby se stal šerifem malého města v Texasu. Města Spása, kte při objednávce nad 599,- od nás máte dopravu ZDARMA a objednávky si můžete nově vyzvednout osobně na vybraných pobočkách. Objednávky vyřizujeme co nejrychleji to jde, ale vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit.Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. #105: Preacher 7: Spása - 70 % Kdyby se lidí (rozumě ... Kniha: Preacher Kazatel 7 - Spása - Garth Ennis; Steve Dillon ... .Děkujeme vám za vaši trpělivost a pochopení. #105: Preacher 7: Spása - 70 % Kdyby se lidí (rozuměj komiksových fanoušků) zeptali, jaký je nejlepší komiks Gartha Ennise, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY