Veslovat ve slovech

Veslovat ve slovech - Andreas Patenidis | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Andreas Patenidis
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Veslovat ve slovech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Veslovat ve slovech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Andreas Patenidis. Číst Veslovat ve slovech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Veslovat ve slovech je básnická sbírka experimentální poezie Andrease Patenidise, která novátorským způsobem kombinuje celé básně s jednotlivými grafémy, které se v básni objevují. S důrazem na opakování jednotlivých slov, která zůstávají stejná, a přesto mění význam, se autor snaží překročit hranici básně a spojit psané a reálné (tuto myšlenku shrnuje báseň Most). Díky téměř úplné absenci interpunkce natahuje autor sbírky ke čtenáři zavřené dlaně, ve kterých svírá význam.


... ve slovech je básnická sbírka experimentální poezie Andrease Patenidise, která novátorským způsobem kombinuje celé básně s jednotlivými grafémy, které se v básni objevují ... Světová poezie a básně | Dobré Knihy.cz ... . S důrazem na opakování jednotlivých slov, která zůstávají stejná, a přesto mění význam, se autor snaží překročit hranici básně a ... Veslovat ve slovech je básnická sbírka experimentální poezie Andrease Patenidise, která novátorským způsobem kombinuje celé básně s jednotlivými grafémy, které se v básni objevují. S důrazem na opakování jednotlivých slov, která zůstávají stejná, a přesto mění význam, se autor snaží překročit hranici básně a ... Veslovat ve slovech Andreas Pateni ... Choreografie :: Flash-dance-company-jaromer ... . S důrazem na opakování jednotlivých slov, která zůstávají stejná, a přesto mění význam, se autor snaží překročit hranici básně a ... Veslovat ve slovech Andreas Patenidis kniha online. Vesnická a mě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY