Vetřelci 4: Omnibus

Vetřelci 4: Omnibus - John Arcudi | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
John Arcudi
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vetřelci 4: Omnibus.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vetřelci 4: Omnibus ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Arcudi. Číst Vetřelci 4: Omnibus Online je nyní tak snadné!

POPIS


Série Vetřelci amerického vydavatelství Dark Horse Comics zaznamenala velké úspěchy a nastavila vysokou laťku všem ostatním pokusům o rozšíření světa populárního filmu pomocí komiksového zpracování. Čtvrtá kniha vetřeleckých komiksů obsahuje několik dalších známých příběhů a téměř čtyři sta barevných stran od špičkových tvůrců oboru, jako například spisovatele hororů Cheta Williamsona, Johna Arcudiho, Douga Mahnkeho, Johna Wagnera, Henryho Gilroye, Ronnieho del Carmena a dalších. Ve čtvrté knize najdete hned několik legendárních vetřelčích příběhů od slavných a ještě slavnějších autorů. Asi největšími hvězdami je dvojice John Arcudi a Doug Mahnke, tvůrci Masky. Zde překládají příběh o jedné rutinní kontrole, při které nejsou největším nebezpečím vetřelci, ale lidé. Arcudi a Mahnke přicházejí i s jednou z nejoriginálnějších postav v tomto jinak temném vesmíru – vetřelčím androidem Jerim.


...zápasí o přežití už nespočetná milénia, ale ještě nikdy nic neohrozilo jeho existenci tak jako vražedná pohroma vetřelců ... Dark Horse Omnibus: Vetřelci 4 - bazar | Databáze knih ... . Někteří podnikavci se sice pokouší využít smrtící schopnosti těchto tvorů při uskutečňování osobních cílů, ale s ďáblem nikdo nevydrží tančit věčně. Nakonec vždy přežije jen jeden druh. Vetřelci Omnibus 1 . 4.0 | BB/art s.r.o., Crew | akční, sci-fi | série Dark Horse Omnibus. První kniha kompletních sebraných vetřelčích spisů přímo navazuje na události filmů… jen se tentokrát hrozba přenese p ... Vetřelci Omnibus 4 | Levné knihy ... . První kniha kompletních sebraných vetřelčích spisů přímo navazuje na události filmů… jen se tentokrát hrozba přenese přímo na Zemi. Kniha Vetřelci 4 Přidat komentář. ShamanElder. 11 08. ledna. Šest povídek na nekonečné téma Vetřelci. ... První ryze vetřelčí omnibus, který jsem kdy četla. Ačkoliv osobně preferuji spíše Predátory, nebylo to vůbec špatné, určitě si seženu i další (pře...SOUVISEJÍCÍ KNIHY