Tarot magického měsíce: Kniha a 78 karet

Tarot magického měsíce: Kniha a 78 karet - Barbara Moorová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barbara Moorová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tarot magického měsíce: Kniha a 78 karet.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tarot magického měsíce: Kniha a 78 karet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barbara Moorová. Číst Tarot magického měsíce: Kniha a 78 karet Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tarot magického měsíce se dokonale hodí jak k tradičnímu, tak k intuitivnímu výkladu a vybízí vás, abyste vstoupili do mystického světa sebepoznávání. Představte si, že kráčíte temným lesem a stříbrné světlo měsíce zalévá vaši cestičku éterickou září. Právě to je chvíle, kdy se můžete obrátit na svou intuici a zkoumat skryté oblasti fantazie a tvořivosti. Jaká tajná poselství obsahují vaše sny? Renomovaná autorka knih o tarotu Barbara Moore zde předkládá základní úvod do výkladu tarotu, zasvěcené interpretace významu jednotlivých karet a introspektivní otázky, které vás povedou na vaší cestě.


...gického měsíce se dokonale hodí jak k tradičnímu, tak i intuitivnímu výkladu a vybízí vás, abyste vstoupili do mystického světa sebepoznávání ... Tarot magického měsíce - Barbara Moore, Heidi Darras od 16 ... ... . Tento komplet obsahuje knihu a 78 karet. ... Karty: Tarot magického měsíce - Kniha a 78 karet - Darras, Heidi ; Tarot magického měsíce se dokonale hodí jak k tradičnímu, tak k intuitivnímu výkladu a vybízí vás, abyste vstoupili do mystického světa sebepoznávání. Představte si, že kráčíte ... Tarot magického měsíce se dokonale hodí jak k tradičnímu, tak k intuitivnímu výkladu a vybízí vás, abyste vst ... Tarot magického měsíce | Tarotové komplety ... ... . Představte si, že kráčíte ... Tarot magického měsíce se dokonale hodí jak k tradičnímu, tak k intuitivnímu výkladu a vybízí vás, abyste vstoupili do mystického světa sebepoznávání. Štítky: Vykládání karet , Vykládací karty , Předpovídání budoucnosti Tarot magického měsíce Autor: Moorová, Barbara Nakladatel: Synergie EAN: 978807370...SOUVISEJÍCÍ KNIHY