Umění milovat

Umění milovat - Erich Fromm | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Erich Fromm
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění milovat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Umění milovat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Fromm. Číst Umění milovat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Láska ve všech svých formách představuje základ tvořivé síly, aktivní péči o život, odpovědnost za život a úctu k životu. Praktický prožitek lásky má podobu čistě osobního zážitku, jenž může pociťovat pouze každý sám a ze svého nitra. Hlavní podmínkou pro dosažení tohoto citu je překonání vlastního narcisismu a následné získání schopnosti osvojit si objektivní obraz: vidět lidi i věci takové, jací skutečně jsou. Umění milovat závisí na schopnosti růst, vyvinout tvůrčí orientaci vůči světu i vůči sobě. Niterný proces však vyžaduje radikální společenskou změnu, která umožní splynutí milující povahy člověka s jeho společenskou existencí.


...Umění milovat. Autor: Publius Ovidus Naso ... Umění milovat - Erich Fromm | Knihy Dobrovský ... . Přidal(a): Marťas . 1.ANOTACE. Kniha Umění milovat pojednává o každodenních zvyklostech a mravech Říma, při nichž lze strategii svádění použít. Dílo se tu a tam stává historickým vyprávěním, které slouží jako příklad potvrzující platnost udělovaných rad. Umění milovat je kniha slavného psychologa, filozofa a sociologa Ericha Fromma.Titul vyšel v roce 1956 a stal se nejen j ... Umění milovat (Erich Fromm) - Wikipedie ... .Titul vyšel v roce 1956 a stal se nejen jedním z nejpopulárnějších Frommových děl, ale i nejvýznamnějším odborným pojednáním o lásce jako základním fenoménu lidského života. Inspirace webu Umění Milovat .cz - láska, hudba, muzika (love hity a evergreeny, hudba pro intimní chvíle - tantra a erotická atmosféra, tanec, romantika), v... I po 2000 letech je Umění milovat stále aktuální, protože celé věky se setkáváme s našimi protě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY