Barneyho Příručka

Barneyho Příručka - Barney Stinson | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Barney Stinson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Barneyho Příručka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Barneyho Příručka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Barney Stinson. Číst Barneyho Příručka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve své nové knize úžasný Barney Stinson ze seriálu "Jak jsem poznal vaši matku" velkoryse poskytuje svoje know-how na balení kočiček. Jeho Příručka udělá i z nepříliš přitažlivého a nesebevědomého ubožáka idol žen a génia svádění. Příručka obsahuje na 75 názorně vyložených strategií a postupů, rozdělených podle obtížnosti. Díky nim je úspěch u žen (v podstatě) zaručen.Heslo knihy: "Nahoď oblek!" nebo "Buď boží!"Co je na téhle knize nejlepší?: No přece celá kniha! Celá kniha je boží, od začátku do konce!Co je na téhle knize nejhorší?: Nic. Absolutně nic krát nekonečno.Pokud si tuto knihu kupujete, či půjčujete v místní knihovně (doporučuji koupit, protože u téhle knihy se nápadně často navyšuje zpozdné...) jste už ze začátku ovlivněni, co si o knize budete myslet. Pokud jste netolerantní učitelka na vysoké škole technické, co o této kariéře nikdy nesnila a chlap se na ni naposledy podíval někdy v osmdesátých (čili typická puma)...Budete tuhle knihu nenávidět. A asi od poloviny ji budete nenávidět ještě víc (a NE, neřeknu vám proč). Pokud jste ovšem stejně jako já snílek, kterého jediné životní poslání je gebit se, nebo se užírat depresema, budete tuhle knihu milovat.Tahle kniha prezentuje všechno, co ženy nenávidí ne mužích a o co se muží celá staletí tak usilovně snaží: sbalit kočičku. A že to není věc jednoduchá, to se v knize přesvědčí všichni (ti, co něco z ní fakt vyzkouší se o tom přesvědčí tuplem...pošlete mail, pokud jste to zkoušeli!). Kniha je vlastně takový soubor návodů, jak takovou kočičku sbalit. Je to rozdělené podle kategorií, takže si na své přijde i váš padesátiletej soused, čímž chci nenápadně naznačit, že tuhle knihu máte koupit jako dárek k svátku, narozeninám a výročím komukoliv, koho znáte (opět NE, nemám smlouvu s autorem!). Ovšem, jako svatební dar se kniha zrovna moc nehodí...Hodnocení: 10/10 (dala bych víc, ale to bych pak musela přesně počítat nuly...) Raven, Flying-away.blogVelikost formátu PDF je 12 MB.


... Příručka Autor: Stinson, Barney Nakladatel: Argo EAN: 9788025704134 ISBN: 978-80-257-0413-4 Originál: The Playbool Překlad: Penkala, Vít Popis: 1× kniha, brožovaná, 172 stran, česky Rozměry: 14 × 20 cm Rok vydání: 2011 Kniha Barneyho příručka ... Barneyho Příručka - Barney Stinson | Elektronická kniha na ... ... . Přidat komentář. Venda32. 17. února. Vtipná sbírka Barneyho balících triků. Přečtení pobaví. Zajímala by mě úspěšnost v realitě :-)) brocolli. 16.11.2019. pro fanoušky seriálu pecka, ale mám v angličntině, český překlad je odpad ... Barneyho požehnání 27 HRY PRO ZAČÁTEČNÍKY 31 HRY PRO AMATÉRY 59 PŘÍRUČKA PRO HOLKY! 88 HRY PRO VÍKENDOVÉ VYPÍJEČE 99 ... Příručka ženy nedegr ... Barneyho Příručka - Barney Stinson | KOSMAS.cz - vaše ... ... . 16.11.2019. pro fanoušky seriálu pecka, ale mám v angličntině, český překlad je odpad ... Barneyho požehnání 27 HRY PRO ZAČÁTEČNÍKY 31 HRY PRO AMATÉRY 59 PŘÍRUČKA PRO HOLKY! 88 HRY PRO VÍKENDOVÉ VYPÍJEČE 99 ... Příručka ženy nedegraduje, místo toho se soustředí na hluboké, pozitivní změny vaší osobnosti, jejichž smyslem je zamotat Barneyho Příručka. Barney Stinson. Četl(a) jsem. Chci...SOUVISEJÍCÍ KNIHY