Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové

Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové - Alexandra Stušková | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Alexandra Stušková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alexandra Stušková. Číst Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nekorunovaná královna české dechovky,dlouholetá souputnice Josefa Zímy a Yvety Simonové a někdejší manželka skladatele a dirigenta Karla Valdaufa ke svému význačnému životnímu jubileu přináší dárek svým věrným - velmi upřímnou a někdy až šokující autobiografii. Otevřené vzpomínky na umělecký i lidský osud plný zvratů, který zpěvačka prožila jako populární osobnost hudební scény druhé poloviny minulého století, doplňuje řada zajímavých dokumentárních fotografií. Čtenář tak získá možnost nahlédnout za oponu estrád a koncertů konaných v době, kdy ještě bulvár nesledoval každý krok "celebrit". O to zajímavější je z dnešního pohledu konfrontace někdy velmi kruté reality a obrazu, který nám byl předkládán.


...y informace o produktu Kniha Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové ... Výsledky hledání pro autora ... . Kniha: Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové - Alexandra Stušková ... Vzpomínková kniha zpěvačky a konferenciérky Zory Kohoutové je ohlédnutím za její dloholetou úspěšnou kariérou, spojenou s žánrem dechovky, rodinným životem a setkáními se zajímavými osobnostmi české hudby a filmu. Hledáte Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové od Alexandra Stušková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nevybo ... Kniha PDF Zánik trilobitů v Čechách - Prazska PDF ... . Hledáte Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové od Alexandra Stušková? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Nevybouřené mládí Zorky Kohoutové. 1. vyd. Praha: Lika klub 139 s. IS...SOUVISEJÍCÍ KNIHY