Hypnotizér

Hypnotizér - Lars Kepler | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Lars Kepler
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hypnotizér.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hypnotizér ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lars Kepler. Číst Hypnotizér Online je nyní tak snadné!

POPIS


Psychiatr Erik Maria Bark je uznávaný odborník na léčbu traumat pomocí hypnózy. Jedné prosincové noci ho probudí zvonění telefonu. Volá mu detektivní inspektor Joona Linna z nemocnice ve Stockholmu a prosí ho, aby okamžitě přijel k případu malého chlapce, který je v bezvědomí, ve velmi kritickém stavu. Erik je jedinou nadějí, jak může policie chlapce vyslechnout a zjistit, kdo brutálně zavraždil jeho rodiče a mladší sestru. Doufají, že vraha vystopují a zachrání jeho starší sestru dřív, než bude pozdě. Erik se však praxi hypnotizéra nevěnuje už deset let a je rozhodnutý, že hypnózu už nikdy provádět nebude. Žádost o pomoc v něm probudí bolestné vzpomínky, a proto Erik prosbu policie odmítá. Když se Erik konečně nechá přesvědčit, všichni se rázem ocitnou ve víru nečekaných událostí. Tyto události bez varování udeří plnou silou do Erikova života. Erikův syn zmizí. Erik je nucen postavit se tváří v tvář minulosti a vrátit se ve vzpomínkách zpět do časů, kdy jeho profesionální život ležel v ruinách a jeho manželství bylo na pokraji zhroucení. Jedině tak má šanci zachránit život svému synovi.


...ér. 3.3K likes. Hypnotizér Jakub Kroulík je milovníkem magického umění zejména z viktoriánské éry a ze začátku dvacátého století v Evropě ... Kniha: Hypnotizér (Lars Kepler) | bux.sk ... . Bohužel ač rád čtu a hodně, tak filmová adaptace knihy Hypnotizér od Larse Keplera si mě pro severskou literaturu nezískala. Film se může pochlubit slušnou svíravou atmosférou. Což si myslím, že na zmrzlém severu přesněji ve švédském hlavním městě Stockholmu není až takový problém vykouzlit. Danny Bláha "Ten kdo nezazije neuveri… timto bych asi shrnul muj zazitek… Jakuba jsem videl poprve v zivote a uprimne jsem necekal, ze mohu zazit n ... Hypnotist - definition of hypnotist by The Free Dictionary ... . Danny Bláha "Ten kdo nezazije neuveri… timto bych asi shrnul muj zazitek… Jakuba jsem videl poprve v zivote a uprimne jsem necekal, ze mohu zazit neco tak jedinecneho… zazil jsem si hned dva stavy, stav naprosteho uvolneni a relaxace, ktery je velmi prijemny a i pr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY