Homeopatie pro zahradu a farmu

Homeopatie pro zahradu a farmu - Vaikunthanath Das Kaviraj | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Vaikunthanath Das Kaviraj
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Homeopatie pro zahradu a farmu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Homeopatie pro zahradu a farmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vaikunthanath Das Kaviraj. Číst Homeopatie pro zahradu a farmu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mezinárodně známý autor zde shrnuje své dlouholeté zkušenosti s homeopatickým ošetřováním rostlin v Indii a v Holandsku. Kniha dává přesné a konkrétní instrukce, jak lze homeopatickými léky zvýšit úrodu a její kvalitu. Je v ní uveden podrobný popis účinků jednotlivých léků na rostliny. Obsahuje rady, jak homeopaticky zasáhnout při zlepšování kvality půdy, jaké léky léčí určité nemoci nebo určitá poranění či napadení rostlin nebo poruchy v jejich vývoji.Orientaci usnadňuje rozsáhlý rejstřík (repertorium) poruch, nemocí, symptomů, parazitů či poškození s uvedením souvisejících léků. Kniha umožňuje bezpečnou orientaci nejen profesionálnímu znalci, ale také amatérskému zahradníkovi či laikovi. Výklad je provázen mnoha názornými barevnými fotografiemi poškození a nemocí rostlin. Podle autora je možné odstranit i problémy, s nimiž si běžný zemědělec nebo zahrádkář dosud nevěděl rady.Homeopatické ošetřování rostlin je šetrné k přírodě, je ekologické a také laciné v porovnání s obvyklými způsoby ošetřování. Homeopatické léky jsou zpravidla používány v malém množství, rozpuštěné ve vodě, v zálivce či v postřiku, a jsou dostupné i v našich lékárnách či na internetu.


...tie pro zahradu a farmu. Mezinárodně známý autor Vaikunthanath Das Kaviraj zde shrnuje své dlouholeté zkušenosti s homeopatickým ošetřováním rostlin v USA a v Holandsku ... Homeopatie pro zahradu a farmu Pdf Ke Stažení - Prazska PDF ... . Kniha dává přesné a konkrétní instrukce, jak lze homeopatickými léky zvýšit úrodu a její kvalitu. Homeopatie pro zahradu a farmu - Kaviraj Vaikunthanath Das - 17,7x24,7. Mezinárodně známý autor zde shrnuje své dlouholeté zkušenosti s homeopatickým ošetřováním rostlin v Indii a v Holandsku. Homeopatie pro zahradu a farmu Autor: Das Kaviraj, Vaikunthanath Nakladatel: Alternativa EAN: 9788086936284 ISBN: 978-80-86936-28-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 380 stran, česky ... Homeopatie pro zahradu a farmu - Kaviraj Vaikunthanath Das ... ... . Homeopatie pro zahradu a farmu Autor: Das Kaviraj, Vaikunthanath Nakladatel: Alternativa EAN: 9788086936284 ISBN: 978-80-86936-28-4 Popis: 1× kniha, vázaná, 380 stran, česky Rozměry: 17 × 24 cm Rok vydání: 2011 (1. vydání) Všechny i...SOUVISEJÍCÍ KNIHY