Didaktika plavání: Vybrané kapitoly

Didaktika plavání: Vybrané kapitoly - Irena Čechovská (ed.), | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Irena Čechovská (ed.),
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Didaktika plavání: Vybrané kapitoly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Didaktika plavání: Vybrané kapitoly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Irena Čechovská (ed.),. Číst Didaktika plavání: Vybrané kapitoly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace, kterou připravil kolektiv autorů z katedry plaveckých sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je určena pro posluchače studijních oborů tělesná výchova a sport a pro zájemce o plaveckou výuku. Text obsahuje tři části, které se jednotlivě zabývají plaveckou gramotností, technikou plaveckých způsobů a didaktikou plaveckých způsobů. V první části jsou charakterizovány požadavky na úroveň plavecké gramotnosti tak, aby vodní prostředí a pohyb v něm mohly být využívány celoživotně. Druhá část je pojata jako nutné teoretické zázemí pro vlastní didaktiku plaveckých způsobů. Nově jsou zde zařazeny modelové techniky plavání přiměřené vývojovému stupni dítěte, tzv. dětský kraul a dětský znak. Text třetí části je bohatě doplněn obrázky, pokrývá didaktiku všech plaveckých způsobů, pádů, skoků, plaveckých obrátek a je rozšířen o nácvik a rozvoj sebezáchranných dovedností a využití synchronizovaného plavání v plavecké výuce.


...ktika plaveckého způsobu znak (Jitka Pokorná) 207 ... PDF obor: Tělesná Studijní program výchova a sport ... . 3.5 Didaktika plaveckého způsobu motýlek (Babeta Chrzanowská) 234. 3.6 Pády a skoky do vody v didaktice plavání (Karel Kovarovic) 251. 3.7 Didaktika startovního skoku a plaveckých obrátek (Tomáš Brtník) 262. 3.8 Synchronizované plavání v plavecké výuce (Eva Peslová ... Publikace, kterou připravil kolektiv autorů z katedry plaveckých sportů Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, je určena pro posluchače studijních oborů tělesná výchova a sport a pro zájemce o plaveckou výuku. VAŠUTOVÁ, Maria a Veronika JEŽKOVÁ. Didaktika ... PDF Univerzita Palackého v Olomouci ... . VAŠUTOVÁ, Maria a Veronika JEŽKOVÁ. Didaktika psychologie : vybrané kapitoly.Vydání: první. Ostrava: Universitas Ostraviensis, 2015. 212 stran. Nová publikace katedry plaveckých ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY