Jak drahá je intuice: Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím

Jak drahá je intuice: Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím - Dan Ariely | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Dan Ariely
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak drahá je intuice: Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak drahá je intuice: Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dan Ariely. Číst Jak drahá je intuice: Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! · Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny? · Proč máme tak rádi nábytek, který si sešroubujeme sami? · Proč nám vlastní nápady vždycky připadají o chloupek lepší než ty cizí? · Proč je pomsta tak sladká? Dan Ariely se proslavil už svou knihou Jak drahé je zdarma, která se stala bestsellerem ve Spojených státech a v mnoha zemích Evropy včetně České republiky. V ní Ariely poprvé ukázal, že i ta nejdůležitější rozhodnutí v našich životech mívají iracionální kořeny, aniž bychom o tom věděli a aniž bychom si to chtěli připustit. Ve své nejnovější knize, Jak drahá je intuice, Ariely čtivě a poutavě dokazuje, že naše iracionální já má i své kladné stránky - jen jich musíme umět využít. Tentokrát se Ariely zaměřuje nejen na profesionální sféru, ale také na romantické vztahy, manželství nebo třeba charitu - a v každé situaci objevuje zasuté vlivy a příčiny, které opravdu stojí za naším jednáním, našimi chybami a našimi úspěchy. I ve své poslední knize používá Ariely svou atraktivní a unikátní metodu známou z předchozích knih - tedy zábavné experimenty, které přivádějí lidi do nezvyklých situací a umožňují studium jejich chování. Ať už se jedná o konflikty v kanceláři, milostná vzplanutí nebo hledání smyslu života, Ariely dokáže čtenáře naučit, aby se zbavil negativních vlivů z minulosti a rozhodoval se lépe. Kniha Jak drahá je intuice změní vaši práci, váš partnerský vztah a váš život.


...há je intuice: Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Dan Ariely Nakladatel: Práh 2011 Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím Dan Ariely Nakladatel: Práh 2012 Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím ... Jak drahá je intuice (Dan Ariely) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny? Proč máme tak rádi nábytek, který si sešroubujeme sami? Proč nám vlastní nápady vždycky připadají o chloupek lepší než ty ... Kniha: Jak drahá je intuice -- Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím - Dan Ariely Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím. ... Proč nás selský rozum ... Jak drahá je intuice proč nás selský rozum často vede ke ... ... ... Kniha: Jak drahá je intuice -- Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím - Dan Ariely Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím. ... Proč nás selský rozum často vede ke ztrátovým rozhodnutím. ... Ve své nejnovější ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY