Lili Větroplaška 4: Šimpanzi nejsou ledajaké opice!

Lili Větroplaška 4: Šimpanzi nejsou ledajaké opice! - Tanya Stewnerová | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Tanya Stewnerová
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lili Větroplaška 4: Šimpanzi nejsou ledajaké opice!.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lili Větroplaška 4: Šimpanzi nejsou ledajaké opice! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tanya Stewnerová. Číst Lili Větroplaška 4: Šimpanzi nejsou ledajaké opice! Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvířecí tlumočnici Lili čeká další detektivní práce. V parku objeví vyhublého ustrašeného šimpanze. Schopnost mluvit se zvířaty jí tentokrát není nic platná: opičák je nedůvěřivý. Co se mu stalo? Stopy dívku zavedou k tajemnému milionáři, který ve svém domě skrývá sbírku exotických zvířat. Proč ji ale její nejlepší kamarád Lukáš nechává na holičkách, místo aby jí pomohl přijít všemu na kloub? Lili přitom jeho pomoc potřebuje víc než kdykoli předtím… Další napínavý příběh o odvážné holčičce Lili, která umí mluvit se zvířaty, zahřeje u srdce i rozesměje! Kniha je určena dětem od 8 let.


... nejsou ledajaké opice! kniha od: Tanya Stewner ... Lili Větroplaška 4: Šimpanzi nejsou ledajaké opice! ... ... Lili Větroplaška 4: Šimpanzi nejsou ledajaké opice! ... nejsou ledajaké opice! kniha od: Tanya Stewner. 80 % 1 hodnocení ... Lili Větroplaška 4. Žánr: Fantasy, Pro děti a mláde ... Komplet Lili Větroplaška 1: Se slony se nemluví! + Lili Větroplaška 2: Tygřice se do lvů nezamilovávají + Lili V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY