Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven

Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven - Martina Grznárová, | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Martina Grznárová,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martina Grznárová,. Číst Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha „Mělnicko z nebe“ je určena pro všechny, co chtějí vidět jiné a originální pohledy na tento výjimečný region. A je opravdu na co se dívat. Soutok Vltavy a Labe pod strmými vinohrady, končícími starobylým Mělníkem je okouzlující. Zajímavé jsou zdymadla i říční stavby, krásu knize dodávají pohledy na pestrou zemědělskou krajinu i nádherné zámky, jako jsou například Veltrusy a Liblice a zlatým hřebem je hrad Kokořín uprostřed hustých zelených lesů. Neobyčejným způsobem jsou zachyceny pohledy na obce, jejich zajímavosti, rozmanitost a barevnost polí, luk i rybníčků a originální je kompozice těžby písku, kde stroje v pískovně připomínají tak trochu pavouka. Pomocí této knihy se můžete vznést nad krajinu i z pohodlí domova a vychutnat si trochu jiné pohledy, jak je možná neznáte.


...je kniha Mělnicko z nebe? Kniha „Mělnicko z nebe" je určena pro všechny, co chtějí vidět jiné a originální pohledy na tento výjimečný region ... Kroměřížsko z nebe / Kroměříž Region From Heaven (Milan ... ... . A je opravdu na co se dívat. Soutok Vltavy a Labe pod strmými vinohrady, končícími starobylým Mělníkem je okouzlující. Mělnicko z nebe / Mělník Region From Heaven Autor: Grznárová, Martina a Paprčka, Milan Nakladatel: CBS nakladatelství EAN: 9788088259398 ISBN: 978-80-88259-39-8 Popis: 1× kniha, vázaná, 128 stran, česky, německy Rozměry: 28,3 × 17,2 cm Rok vydání: Mělnicko z nebe - Grznárová Martina, Paprčka Milan . Kniha „Mělnicko z nebe" je určena pro všechny, co chtějí vidět jiné a originální pohledy na tento výjimečný region. A je opravdu na co se d ... Takové je Mělnicko z nebe. Výstava a kniha Milana Paprčky ... ... . Kniha „Mělnicko z nebe" je určena pro všechny, co chtějí vidět jiné a originální pohledy na tento výjimečný region. A je opravdu na co se dívat. Soutok Vltavy a Lab...SOUVISEJÍCÍ KNIHY