1000 anglických slovíček: Ilustrovaný slovník

1000 anglických slovíček: Ilustrovaný slovník - Anglictina.com | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Anglictina.com
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 anglických slovíček: Ilustrovaný slovník.pdf


Chcete si knihu přečíst?1000 anglických slovíček: Ilustrovaný slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anglictina.com. Číst 1000 anglických slovíček: Ilustrovaný slovník Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování anglických slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. . Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života.Na konci se nachází souhrnný česko-anglický slovník se všemi slovy z knížky.


...glických slovíček: Ilustrovaný slovník Anglictina ... 1000 anglických slovíček | Albatrosmedia.sk ... .com Nakladatel: Edika 2019 Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. 1000 anglických slovíček - Seznam Slovník. Vyhledej Ke knize "1000 anglických slovíček -- ilustrovaný slovník" doporučujeme také: Angličtina pro děti Zábavné rýmovačky Krejčí, Henrieta; Višková, Klára 1000 anglických slovíček -- Ilustrovaný slovník - com, Anglictina. ; U každého slova je uveden fonetický přepis vý ... 1000 anglických slovíček | Albatrosmedia.cz ... . ; U každého slova je uveden fonetický přepis výslovnosti a český překlad. Každý tematický celek je doplněn jednoduchými frázemi. V závěru knihy je česko-anglický slovník slov ... 1000 anglických slovíček; Listování. 1000 anglických slovíček ilustrovaný slovník Anglictina.com. S...SOUVISEJÍCÍ KNIHY