1000 maďarských slovíček: Ilustrovaný slovník

1000 maďarských slovíček: Ilustrovaný slovník - Michal Kovář | Sitesofresistance.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Kovář
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
1000 maďarských slovíček: Ilustrovaný slovník.pdf


Chcete si knihu přečíst?1000 maďarských slovíček: Ilustrovaný slovník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Kovář. Číst 1000 maďarských slovíček: Ilustrovaný slovník Online je nyní tak snadné!

POPIS


S ilustrovaným slovníkem si slovíčka zapamatujete mnohem snadněji! Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně setkáváte. Týkají se cestování, zábavy, vybavení bytu, školy, sportu ad. Každý tematický celek je pak doplněn jednoduchými frázemi ze života. Na konci se nachází souhrnný česko-maďarský slovník obsahující veškerá slova ilustrované části.


...arských slovíček Ilustrovaný slovník ... Kniha 1000 maďarských slovíček - ilustrovaný slovník - Trh ... ... ... Na konci se nachází souhrnný česko-maďarský slovník obsahující veškerá slova ilustrované části. 170 Kč 189 Kč - ušetříte 19 Kč (10 %) Skladem. Detailní informace; Uživatelské hodnocení ... Kniha: 1000 maďarských slovíček -- Ilustrovaný slovník - Michal Kovář ... (ilustrovaný slovník) Další popis zobrazit. Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázorňu ... 1000 maďarských slovíček: Ilustrovaný slovník ... . Na veselých obrázcích, jež znázorňují běžné životní situace, najdete názvy věcí, se kterými se denně ... 1000 maďarských slovíček -- Ilustrovaný slovník - Kovář, Michal ; Knížka se stane dobrým pomocníkem při učení a procvičování maďarských slovíček. Na veselých obrázcích, jež znázor...SOUVISEJÍCÍ KNIHY